Hemen Ara!İletişim
Single post

Beylikdüzü Halı Yıkama

Evlerde kullanılan ve her türlü kir, toz ve hastalık yapıcı mikroorganizmanın kolaylıkla barınabildiği halıların detaylı bir şekilde temizlenebilmesi görünüm açısından olduğu kadar alerji yapan tozlar ve bakterilerden koruduğu için sağlımız açısından da oldukça önemli. Halı yıkama fabrikaları arasında yer alan Beylikdüzü halı yıkama firmamız, vermiş olduğu kaliteli halı yıkama hizmetinin yanı sıra, kilim, koltuk, battaniye, yorgan, stor perde yıkama hizmetleriyle de birçok ev hanımının beğenisini kazanmayı başarmış durumda. Bu nedenle, siz de Beylikdüzü’nde oturan diğer pek çok ev hanımının yaptığı gibi Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikamıza güvenerek sorunsuz bir halı yıkama hizmeti alabilirsiniz.

Her Türlü Halı Modelini Firmamıza Güvenle Yıkatabilirsiniz

Beylikdüzü halı yıkama fabrikasında, ipek, yün, shaggy, el dokuma, deri, halıflex, Bünyan, Lâdik, Yörük kilimi ve Hint kilimi gibi her türdeki halı son teknoloji halı yıkama makinelerinde yıkanır ve santrifüjlü kurutma makineleriyle veya yüzde yüz kapalı ortamlarda kurutma işlemine tabi tutulur. Yapmış olduğu titiz halı temizliği işleminin yanı sıra, halı yıkama fabrikamızda her türlü halı başta olmak üzere, kilim, yorgan, battaniye ve mobilya temizlik işlemlerinin fiyatları da piyasa fiyatlarıyla son derece uyumlu olduğu için firmamızı içiniz rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 Fabrikamızda KullanılanKimyasal Temizleyiciler Zarar Vermez

Beylikdüzü Halı yıkama fabrikamızda halı ve kilim, yorgan, battaniye ve stor perde temizleme ve yıkama işlemlerinde kullanılan kimyasal temizleyiciler, bu eşyaların dokusuna zarar vermeyecek kalitede olduğu için eşyalarınızın kullanım ömrünü de hiçbir şekilde azaltmaz. Bu nedenle halılarınız ve temizliğini yaptırmak istediğiniz diğer eşyalarınızı firmamıza güvenle yıkatabilirsiniz.

Halı Yıkama Konusunda Uzman Personel

Kaliteli bir temizleme hizmeti için gerekli şartlardan biri de elbette ki deneyimli personeller. Halı yıkama işleminde halılarınızı evinizden alıp temizlendikten sonra tekrar evinize bırakan personellerden başlayarak, yıkama ve kurutma işlemleri gibi halı yıkamanın her aşamasında çalışan deneyimli personeller sayesinde halılarınız güvende. Üstelik her geçen gün daha çok müşteriye ulaşmak üzere genişleyen ulaşım ağı sayesinde nerde oturursanız oturun, Beylikdüzü halı yıkama firmamız bir telefon kadar yakınınızda.

Arife
Haziran 2nd, 2015 at 3:53 pm

Beylikdüzü halı yıkama firması arıyor iken sizlerle denk geldim halılarım yeni geldi. Normalde asla sitelere yorum yazmazdım ama ilk kez bu kadar problemsiz bir hizmet aldığım için firmaya katkım olsun istedim.

Fadime
Aralık 28th, 2015 at 9:38 pm

Beylikdüzü ilçesine yeni taşınmıştım bu nedenle yıllardır halılarımı yıkattığım halı yıkama firmamdan vaz geçmek zorunda kaldım. Eskiden çalıştığım firmayı yaklaşıl 5 firma değiştirdikten sonra sabitleye bilmiştim. Beylikdüzü halı yıkama konusunda da biliyordum ki gine 4-5 seferlik bir halı yıkama fabrikası değişimi olacaktı. İlk sezon için Beylikdüzü halı yıkama fabrikasını internet üzerinden buldum ve çağırdım. Sonuç nemi oldu, daha ilk denemede aradığım firmayı bulmuş oldum. Beylikdüzü için Kale Beylikdüzü halı yıkama fabrikası tavsiye ediyorum. Tüm komşularıma gönül rahatlığı ile bu fabrikayı öneriyorum sorduklarında.

Menşure
Ocak 18th, 2016 at 6:34 pm

Sizden önce halılarımı vermiş olduğum halı yıkama farbrikası halılarımı mahvetmişti.Halılarım geldiğinde resmen hepsinin rengi solmuştu. Tavsiye üzerine halılarımı size gönderdim, hiç bir yerinde hasar yoktu ve tertemiz elime ulaştı. Tavsiye edeceğim bir firmasınız.

Mine
Temmuz 10th, 2016 at 9:25 am

Beylikdüzü halı yıkama konusunda google üzerinden kale halı yıkama fabrikası ile iletişime geçtim. Çok fazla halım olması nedeni ile çekinceli bir davranış çerisinde halı yıkama fabrikalarını araştırıyordum. Yeni taşınmış olduğum için referans alabileceğim bir tanıdık yoktu. Bu nedenle google üzerinden yaptığım araştırmalar ve web sitesi üzerindeki bilgilendirici içerikler kaleye güvenmem konusunda ön ayak oldu ve firmayı arayarak servisi çağırdım. Ve bu seçimimin doğru bir seçim olması beni çok mutlu etti. Kale halı yıkama halılarımız sorunsuz ve istediğim kalitede yıkayarak teslim ettiler.

admin
Temmuz 23rd, 2016 at 2:37 pm

Mine hanım beylikdüzü kale halı yıkama fabrikası olarak müşteri memnuniyeti bizler için olmaz ise olmazdır. Bu nedenle her zaman müşteri memnuniyet merkezli çalışmaktayız. Bu alanda diğer bir çok halı yıkama fabrikasına göre çok çok önde olduğumuzun konusunda alçak gönüllü bir davranış içinde değiliz. Çünkü bizler bu memnuniyeti sağlamak için ticari kardan çok fedakarlıkta bulunmaktayız.

Sema Sevinç
Aralık 25th, 2016 at 8:28 am

Halı yıkama problemlerini artık yaşamadan bıktık diye bilirim. Ben ve komşularım her sene farklı bir halı yıkama firması ile çalışmaktan yorulduk ve bu konuda gerçekçi bir araştırma yapmaya giriştik. Bunun için öncelikle 5 komşum ve ben tüm aynı bölge tanıdıklarımızdan firma isimleri aldık ve bu firma isimleri arasında en çok tavsiye edilen olan Kale halı yıkama ile çalışma kararı aldık. Şuan 6 aile halılarını bu firmaya verdik ve sonuçları bekliyoruz. Halıları alma, fiyat ve müşteri iletişimi konusunda bir problem görünmüyor. Bakalım halıların temizliği konusunda nasıl bir sonuç elde edeceğiz. Buraya açık açık geldim ve yorum yazıyorum ki firma sahipleri bizim dertlerimizi net olarak anlasınlar.

Sevgi Demeç
Ocak 27th, 2017 at 6:14 am

Beylikdüzü halı yıkama firmaları arasında kale halı yıkama firması kadar hızlı işlem yapan bir başka firma olduğunu sanmıyorum. Halımı verdim bir gün sonrasında tarafımı arayarak halılarımızın hazır olduğunu söylediler. Ve ilk başta kurumamış ve ütün körü bir temizlik olduğunu düşündüm. Ancak bir gün sonrasında gelen halılarım hiç bir şekilde ıslak değil tam aksine tamamen kurumuş ve temizlenmiş şekilde geldi. Firma yetkilisi halıları açıp incelemem için beni beklemesi de bir o kadar olumlu adımdı. Diğer bir çok halı yıkama firması halıyı kapıya bırakıp hızlıca oradan ayrılıyor ve bakmamız için bizleri beklemiyordu. Kale halı yıkama fabrikasını bu nedenle beylikdüzün de bir çok tanıdığıma tavsiye ettim ve bunu yaparken kendime bir görev yüklenmiş olarak düşünüyorum. Garip ama insan Türkiye de nadir hizmet memnuniyetini yakalıyor ve bu nedenle çok değer veriyor benim için bu böyledir. Kale halı yıkama firmasına yeniden teşekkür ederim.

admin
Ocak 27th, 2017 at 9:50 pm

Kale halı yıkama fabrikası olarak Beylikdüzü ilçemizde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Siz değerli yorum bırakan dostlarımız için en iyi hizmeti en iyi sistemi sunmaktan gurur duyuyoruz. Fabrikamız sizler için değerli olan halılarınızı hijyenik bir ortamda sorunsuz ve kaliteli yıkamak adına çalışmaktadır. Yaz kış fark etmeksizin iki gün içerisinde halılarınızı teslim ediyoruz. Sizlerin tek yapması gereken bizlerle hızlı bir şekilde iletişime geçmenizdir.

Kale Beylikdüzü Halı Yıkama Seçmeniz için bizler sürekli kendimizi ve sistemlerimizi yeniliyoruz. Özellikle kullanılan kimyasalların çeşitliliği, organik oluşları gibi ayrıntılara detaylandırıyoruz. Step halı, nepal halı ve el örme halılarınız için daha özel teknikler uyguluyor ve halılarınızı ilk günkü yeni görüntüsüne kavuşturuyoruz.

Leyla
Ocak 28th, 2017 at 3:54 pm

Beylikdüzü Gürpınar ilçesinde yer alan venimde 5 adet makine halısı ve 3 adet makine yün halısı var ve bu konuda servis hizmeti talep ediyorum. Ancak öncelikle belirtmek isterim ki eğer ki makine sisteminiz yok ise lütfen bunu belirtiniz. Çünkü halılarımı hijyenik bir şekilde yıkanmasını istiyorum. Sizleri google üzerinden buldum bu yüzden emin olamıyorum kaliteniz konusunda her ne kadar yorum yazarak bizlere tavsiye bulunan kişiler olsa da bizler deneyerek tecrübe etmenin daha doğru olduğuna inanıyoruz. Memnun kalınması durumunda binamızda yer alan 5 komşum daha halılarını sizlere verecektir. Kale halı yıkamanın ismine yakışır bir kalitede sonuç üreteceğini umut ediyorum. Telefon numaramı sizlere mesaj olarak bildirdim.

admin
Ocak 28th, 2017 at 3:57 pm

Leyla hanım öncelikle kale halı yıkama firmamızı tercih ettiğiniz için hiç bir zaman pişmanlık yaşamayacaksınız. Fabrikamız beylikdüzün de hizmet veren halı yıkama fabrikalarının en iyileri arasında yer almaktadır. Sizlerin halılarınızı kendi halılarımız gibi görüyor ve gerekli özeni hijyenik yıkama konusunda özen gösteriyoruz. Ve aynı zamanda halılarınızı çok kısa süre içerisinde tam olarak kurumuş bir şekilde teslim ediyoruz. Sizlerle gün içinde iletişime geçilerek adres bilgileriniz alınacaktır.

LEAVE A COMMENT