Tıkla Ara+902128751000

Florya Halı Yıkama

Temizlik yaşantımız içinde en çok ihtiyaç duyduğumuz ve zaman ayırdığımız aktivitelerden bir tanesidir. Temizlik kendi arasında bir çok alt kategoriye ayrılmıştır. Bizler firma olarak bu alt kategoriler arasında halı yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, stor ve zebra perde yıkama, Yerinde halı ve koltuk yıkama seçenekleri üzerine hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Florya halı yıkama hizmet seçeneklerimiz de müşterilerimizin memnuniyetini başarı hedefi olarak belirledik.

Detaylı Halı Yıkama

Yıkama işlemlerinde firmalar arasında yıkama farklılıkları mevcuttur. Bu farklılığın nedenleri maaliyet düşürmek için kullanılan kalitesiz şampuanlar ve teknolojik makinelerden uzak çalışmalardır. Florya ilçemiz dahilinde markalaşma hedefi ile çalışmalarını yürüten Kale Halı Yıkama Fabrikası, teknolojik alt yapı, işinin ehli personel ve kullanmış olduğu kendini ispatlamış halı şampuanları ile sizlere sorunsuz ve detaylı temizlik sözü vermektedir halılarınız için.

Florya’da halı temizleme hizmet veren firmalar arasında müşterileri ile en çok empati yapan firma olmak bizler için ticari kardan çok daha önemlidir.

Florya Halı Yıkama Firması Tavsiye

Bir firmayı tavsiye etme veya firma  tavsiyesi alma konusunu millet olarak çok severiz. Hangi işimiz olursa olsun öncelikle yakınlarımıza ve komşularımıza sorar onlardan tavsiye isteriz. Kale Halı Yıkama olarak bunun bilincindeyiz ve tavsiye edilir bir firma olabilmenin tüm koşullarını yerine getirmeye çalışmaktayız.

Florya Halı Yıkama Fabrikaları

Florya Halı Yıkama Fabrikaları

Tavsiye edilir firma olmanın yöntemleri nelerdir?

 1. Samimi hizmet; Müşterilerimiz ile aramızda samimi ve gerçekci bir ilişki içerisinde oluyoruz. Çıkmayacak lekeye çıkmaz, geç teslim edilecek haliya nedenlerini belirterek geç gelecek diyebiliyoruz.
 2. Doğru fiyatlandırma; Hizmet fiyatlarımız, harcamalarımız ve kalitemize paralel olarak belirlenmektedir. Aşırı kar veya kendimizi zarara sokacak veya kalitemizden ödün verecek bir rakam ile hizmet vermiyoruz. Halılarınızı doğru fiyatlarla yıkamaktayız.
 3. Teknolojik alt yapı; Fabrikamız sıkma, yıkama, kurutma, toz alma işlemlerinin tamamını makineler ile yapmaktadır. Özellikle yıkmadan bile önemli olan toz alma işlemleri makineler ile yapılmaktadır.
 4. Garantili Hizmet; Halılarınızın yıkama esnasında doğacak maddi kayıplar şirketimiz tarafından karşılanmakta olacaktır. Ayrıca ücretsiz yeniden yıkama hizmetimizde mevcuttur.

El Dokuma Halı Yıkama İşlemleri

Florya semtimizde en çok yıkama talebi olan halı türleri, el dokuma yün halılar, iran, step ve çin halılarından oluşmaktadır. Bu tür pahalı halıların sorumlulukları bizlere ait olduğu için çok daha dikkatli uygulamalar ile yıkama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Özellikle kullanılan şampuan ekstraktları halı türüne göre özeldir. Yıkama kesinlikle en deneyimli personel tarafından yapılmaktadır.

7/24 ulaşılır olma, whatsapp destek hattı, en uygun ve doğru fiyat garantisi ile tüm halı çeşitlerinizi kendi halılarımız gibi titizlik ile yıkamaktayız.

Florya’da Halı Yıkama

Halı yıkama sektörü geniş kitlelere hitap etmesi nedeni ile bu sektöre bir çok insan girişimcilik mantığı ile giriş yapmaktadır. Ancak halı yıkama işlemi her ne kadar basit bir yöntem gibi görünse de işin mutfağına girdiğinizde işlerin hiç o kadar da kolay olmadığını görüyorsunuz. Siz müşterilerimizde bunun bilincinde olarak doğru bir firmadan hizmet almak için titiz bir şekilde firma seçimi yapmak düşüncesinde oluyorsunuz. Florya’da halı yıkama taleplerinize Kale Halı yıkama olarak memnuniyet garantili hizmet sözü ile talip olmaktayız.

Florya Halı Yıkama Fiyatları Hesaplama

Halılarınızda yıkama fiyatları türlerine göre belirlenmektedir. En yüksek fiyat,  iran halısı, yün halı, step halı ve ipek halısıdır. Bunun dışındaki halılar ise; Makine halıları metre karesi  4,5 – 5 TL, Shaggy ve Akrenik halıların metre karesi de 6 TL  civarındadır. Telefon üzerinden müşterilerimiz fiyat hesaplaması istemektedir ancak bu talep sonucu ortaya çıkan toplam ücretler doğru olmaya bilmektedir. Çünkü siz müşterilerimiz metre kareyi ve halı türünü yanlış söyleye biliyorsunuz. Bu nedenle doğru halı yıkama fiyatları sizleri ziyaret edip halılarınızı gördüğümüzde ortaya çıkmış olacaktır.

Kale Halı Yıkama Tanıtım ve Hizmet Videosu

Yeşilköy Halı Yıkama

Florya ve Yeşilköy her ikisi de Bakırköy ilçemize bağlı semtler olma özelliğin sahiptir. Bu nedenle Kale Halı Yıkama olarak yeşilköy semti içinde ücretsiz servis hizmeti sağlamaktayız. Hizmet ağımızı genişletme faaliyetleri içerisinde yeni semt ve ilçelere yöneldik ve kalitemizden ödün vermeden geniş bir kitleye ulaşma hedefindeyiz. Ancak şu notu düşmek istiyorum, Halı yıkama çalışmalarında geniş bir kitleye hizmet vermenin büyük sorumlulukları vardır. Özellikle tavsiye edilir bir firma olmanın en büyük şartı olan zamanında halılarınızı alma ve zamanında teslim etme kriterleri bizler için kırmızı çizgidir bu nedenle hedef bölge genişletme çalışmalarında belirleyici kural hizmet kalitesi ve zaman etüdü.

Ataköy Halı Yıkama

Yeşilköy, Florya gibi Ataköy’de Bakırköy ilçemize bağlı bir semt olma özelliğine sahiptir. Yapmış olduğumuz zaman etüdü ve hizmet kalitesi kriterlerine uyan Ataköy’de hizmet bölgelerimiz arasına dahil ettik. Halı yıkama çalışmalarında bizler firma olarak işimizi kesinlikle çok sevmekteyiz bu nedenle siz müşterilerimizin memnuniyetine her şeyin ötesinde dikkat ediyoruz.

Florya Halı Yıkama Fabrikaları

Florya semti içerisinde halı yıkama fabrikası kurmak oldukça güçtür. Çünkü gerçek anlamda doğru bir halı yıkama fabrikası kurmanın standartları mevcuttur. Yıkama alanı, kurutma alanı, yıkanmamış halıların ve yıkanmış halıların depolanması gibi. Bu nedenle florya semt sınırları içerisinde halı yıkama sayısı oldukça azdır. Genel olarak komşu ilçe ve semtler üzerinden florya, yeşilköy ve ataköy semtlerine hizmet götürülmektedir.

Göz nuru halılarınızı nasıl bir yıkama ortamında yıkandığını bilmediğiniz fabrikalara teslim ediyorsunuz. Sizleri çok iyi anlıyoruz bu nedenle işletmemiz sizlere kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Ayrıca whatsapp üzerinden video paylaşımları yapılmaktadır.

Halı Yıkama Firması Florya

Halılar gündelik yaşantımızda evlerde kullandığımız dekoratif bir eşya olmasının yanında kültürümüzde de yadsınamayacak öneme sahip birer motiftirler. Çoğumuz evimizin temizliğine büyük önem verirken halımızın temizliği için ne yapmaktayız? Sadece arada sırada elektrik süpürgesiyle süpürmek ya da halı şampuanlarıyla silmek dışında elimizden fazla bir şey gelmiyor.

Florya Halı Yıkama Fabrikaları

Florya Halı Yıkama Firması

Florya Halı Yıkama Firması olarak sektörde 10 yıllık tecrübemiz, alanında uzman personelimiz, son teknolojiye sahip ekipmanımızla halınızın temizliğini profesyonelce yapan bir firmayız. Florya başta olmak üzere bir çok ilçe ve semti hizmet veren firmamız kurduğu sağlam altyapı sayesinde gerek halınızı evden alırken gerekse teslimat için ücret talep etmemektedir. %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız müşterileri memnun olana dek gerekirse halıları ücretsiz yıkamakta böylelikle verdiği hizmeti güvence altına almaktadır. İstanbul bir çok ilçesinde verdiği hizmetin kalitesine oranla en uygun fiyat teklifini sunan firmamız teslimatlarını 4-5 gün içerisinde gerçekleştirmektedir.

Halı Yıkama Fiyatları Florya

Halıların türü ve boyutuna göre m2 üzerinden fiyatlandırma yapan firmamız halı yıkama dışında sizden gelen talep doğrultusunda halınızın bakım ve onarım işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Böylece ilk günkü temizliği ve ihtişamıyla hem evinizin daha güzel görünmesini hem de daha sağlıklı ve steril bir ortamda yaşamanızı sağlayan Florya Halı Yıkama Firmamız halınızın ömrünü de uzatmaktadır.

Halıları yıkamadan kurutmaya değin her süreçte son teknoloji ürünü makineler tarafından yıkamaktayız. Üstelik sizden teslimat gününe kadar herhangi ödeme de talep etmiyoruz.

Halı Yıkama Florya Firma İsimleri

Floryada hizmet veren firma isimlerini google üzerinde yapacağınız bir arama ile kolaylıkla listeleye bilirsiniz. Kale halı yıkama olarak florya ilçesinde marka bir değere ulaştık ve sizlere hizmet kalitesi, fiyat politikası ve kurumsallık alanında garantili olarak yanınızdayız. Çağrı merkezimize 7/24 arayarak ulaşabilirsiniz. Randevu talebi ve sorularınız için çağrılarınızı beklemekteyiz.

Florya Halı Temizleme Anket Çalışması

Halı Yıkama Firmalarında En Çok Neye Önem Veriyorsunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kale Halı Yıkama Sosyal Sorumluluk Hizmeti

Florya ilçemiz konusunda özellikle yeni taşınan müşterilerimize bilgi vermek ve onlara taşınmış oldukları semti tanıtmak istiyoruz. Müşterilerimize her konuda yardımcı olmak bizler için sosyal sorumluluk bünyesindedir.

İstanbul Florya Semti

Florya semti bir diğer adı ile Şenlikköy olarak bilinmektedir. 1930 yıllarda Atatürk tarafından yapılması talep edilen ve onaylanan bir proje sonucu gelişmeye başlamıştır. 1950 yıllarında tatil köyü ve dinlenme tesislerinin alanı olan yer 1980’lı yıllara gelince köyden şehre göç almasının artması ile hızlı bir nüfus artışı yaşamıştır. Özellikle 1980 yıllarda ortaya çıkan zenginler sınıfı için yapılan lüks villa türü yapılar ile adını duyurmuştur. 2000’li yıllara geldiğimizde, Atatürk Havalimanı ve fuar merkezine yakınlığı, güneyinde yer alan Marmara denizi gibi değerler ile elit bir nüfusa sahip bir semt olmuştur. 1923 yılında yapılan nüfus sayımında 93 kişiden oluşmakta olan semt günümüzde 40 binler civarındadır.

Florya’da Gezilecek Yerler
 • Florya Atatürk Deniz Köşkü ; Atatürk’un floryayı keşfi sonrası yaptırdığı ilk yapılardandır.
 • Florya Atatürk Ormanı ; Atamızın 1930 yıllarda özel olarak ilgilendirdiği ve kurduğu bir ormanlıktır. Türkiyede yetişmesi zor olan bir çok ağaç bu ormanda yer almaktadır.
 • FlyInn Avm ; Standart avm’lerin tüm özelliklerini taşıyan zaman geçire bileceğiniz mekanlar yer almaktadır.
 • İstanbul Akvaryum ve Aqua Florya ; İstanbul’da alanında tek olan ve binlerce deniz canlısının yer aldığı bir akvaryumdur. Aileniz ile kesinlikle uğramanızı tavsiye ediyoruz.
 • İBB Florya Sosyal Tesisleri ; Büyükşehir belediyesinin mükembel hizmetleri arasında yer alan bir tesistir.
 • Refleksoloji Park ; Özel bitkiler ve çiçeklerin yer aldığı gezilip görülmesi gereken nadir bir alandır.
Florya ya Nasıl Gidilir

Florya Küçükçekmece ve beşyol arasında bir yerdedir. Metrobüs, dolmuş ve iett araçları ile çok rahat gidile bilinmektedir. İett hizmetinde olan 73B, 73F, 73Y, 73T numaralı araçlar sizleri florya’nın tüm mahalle ve sokaklarına götürecektir. 73B, 73F, 73Y, 73T sefer saat ve durak bilgilerini iett resmi sitesinden edine bilirsiniz. Ayrıca beşyol, Küçükçekmece ve Bakırköy dolmuş duraklarından da florya’ya ulaşmanız mümkündür.

7 Comments on Florya Halı Yıkama

 1. Kale halı yıkama fabrikası ile çalıştım. Özellikle teslimat süreçleri, halıların kaliteli bir şekilde yıkanarak teslim edilmesi ve son olarak da samimi ve sıcak davranışları onları bir çok komşuma tavsiye etmeme neden olmuştur. Florya halı yıkama hizmeti almak isteyenler için kale halı yıkama firmasını öneriyorum.

 2. Özel ipek halılarım için emin olacağım bir halı yıkama fabrikası arıyorken florya halı yıkama fabrikası ile tanıştım. Verdikleri hizmet gayet kaliteli ve kurumsaldır. Halılarımı sorunuz ve tam istediğim şekilde yıkanmış bir şekilde teslim ettiler.

  • Ceylan hanım sizin memnuniyetiniz bizim başarımızdır. Güzel yorumlarınız ve memnuniyetiniz için çok teşekkür ederiz. Umuyorum ki uzun yıllar birlikte çalışırız. Kale halı yıkama olarak profesyonel hizmet anlayışımız her zaman sürecektir.

 3. Halı Yıkama konusunda kışın çok firma aramak zorunda kaldım. Eski çalıştığım bir çok firma kış aylarında kapalıydı ki telefonlarına bir türlü ulaşamadım. Bu nedenle yeni bir arayış içinde iken Kale halı yıkama fabrikası ile tanıştım. Kış ayında halılarımı aldılar ve problemsiz bir şekilde yıkayarak teslim ettiler.

 4. Kale halı yıkama fabrikası ile florya ilçesinde tanışma fırsatını yakaladım. Halılarım makine yün halıları olduğu için her firmaya güvenme şansım yoktu bu nedenle tavsiye üzerine kale halı yıkama firması ile iletişime geçtim. Yıkama süreci ve iletişim konusunda hiç bir problem yaşamadım ve halılarım tam istediğim gibi sıkıntısız bir şekilde teslim edildi. Bu senede iki bayram arasında kendilerine yeniden halılarımı vermeyi planlıyorum. Her sene farklı bir halı yıkama fabrikası aramaktan bıkanlar için tavsiye ediyorum kendilerini.

 5. Florya’da yer alan halılarım için garantili yıkama hizmeti gerçekleştirecek bir fabrika arıyorum ve bir çok halı yıkama web sitesine yazdığım gibi sizlere de buradan direk soruyorum halılarıma yıkama garantisi veriyor musunuz. Halılarım iran el ölme halılarıdır ve bu nedenle oldukça değerlidir. Kendine güvenen bir halı yıkama fabrikasından bu hizmeti almak istiyorum. Kale halı yıkama ve diğer yıkama firmalarını google üzerinden florya garantili halı yıkama şeklinde yaptığım araştırma sonrasında budum ve sizlerden mail ile dönüş beklemekteyim. Mail adrsim gul.adem @ gmail.com’dur. Sizlerden dönüş beklemekteyim.

  • Gül hanım halı yıkama hizmetimizde halılarınız firmamız tarafından garantilidir. İran halıları dediğiniz üzere çok özel halılardır ve bu nedenle oldukça dikkatli ve özel şampuanlarla yıkanması gerekmektedir. Deneyimli personellerimiz sayesinde gönül rahatlı ile halılarınız tarafımızca yıkama işlemi gerçekleştirilecektir. İran halılarının yıkama fiyatları konusunda bilgiler bizlerle paylaştığınız mail adresinden bilgi verilmiştir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*