Tıkla AraWhatsapp

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama konut ve ticari müşteriler için yüksek kalitede hizmet sunan bir firmadır. Modern ekipman ve deneyimli çalışanları ile hizmet vermektedir. Halı yıkamada profesyonel olan Avcılar Halı Yıkama iş disiplini ve tecrübesi ile konut veya iş yeri ihtiyaçlarını karşılamak için çevre açısından güvenli ürünler kullanarak olağanüstü sonuçlar sağlamaktadır.

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

 İyi bir halı yıkama hizmeti seçimi yapmak zor bir şey değildir. Sadece geleneksel bir halı temizleyici ya da çevre dostu arasında karar vermek gerekir. Ancak, bazı insanlar geleneksel tekniği seçmek eğilimindedir. Bu karar aynı zamanda çocuklar veya evcil hayvanların sağlığını tehlikeye atması bakımından pek güvenli değildir. Geleneksel halı yıkama yöntemlerinin çevre üzerinde de olumsuz bir etkisi vardır. Halı en sık temas edilen bir yüzey olduğu için evinizin en önemli eşyalarından biridir. Sağlıklı ve mutlu olmak evinizi temiz tutmakla sağlanır ve bunun için halıların iyice temizlenmiş olduğundan emin olmak gerekir. Ailenizi kirli halıların zararlı etkilerinden korumak, alerjiler ve diğer hastalıklara yol açmaması bakımından önemlidir.

 Yılların verdiği tecrübesi ile hizmetin en iyisini vermekten asla ödün vermeyen Avcılar Halı Yıkama,  emsallerinden daima bir adım önde hizmet vermektedir. Lekeli halılarda, halıya zarar vermeyen özel leke çıkarıcı ürünlerin yanında, halıları yıkamada organik şampuanlar kullanan firmamız % 100 memnuniyet garantisi ile müşterilerini memnun etmeyi ilke kabul etmiştir.

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

  Organik bazlı ürünler doğal ham maddelerden yapıldığı için kalıntı bırakmaz, temizleme işleminden sonra durulama esnasında tamamı ile parçalandığı için zararsızdır. İplik dostu olan organik yıkama şampuanları halıyı yıpratmaz ve ömrünü uzatır. İçeriğinde bulunan etken maddelerle parlaklık verir ve antibakteriyel hale gelir. Konsantre ve endüstriyel olan bu ürünler ekonomik olması bakımından  tercih edilmektedir. Firmamız da organik bazlı yıkama şampuanlarıyla itina ile ve modern ekipmanlarla yıkanan halılarınız, ürünlerin yumuşatıcı özelliği sayesinde de yumuşak kalır, tertemiz olur ve mis gibi kokar.

Firmamız ayrıca halı yıkama hizmetinin yanı sıra yorgan-battaniye, koltuk, duvardan duvara halı, stor perde yıkama hizmetleri de vermektedir.

Sizde halılarınıza Avcılar Halı Yıkama  ayrıcalığı tanımak isterseniz, halılarınızı Avcılar Halı Yıkama tecrübesine gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

11 Comments on Avcılar Halı Yıkama

 1. Avcılar denizköşkler semtinde oturuyorum. Halılarım ıslanması nedeni ile bir çok firmayı aradım kabul etmediler. Sizden ricam bu konuda bana yardımcı olmanız yoksa halılarım kokmaya başlayacak. Sizleri aramak yerine direk buradan iletişime girmek istedim. Çünkü genelde sorun yaşadım halı yıkama firmalarından gelip görmeden hayır dediler. Google aradığımda avcılar halı yıkama fabrikası olarak görünüyorsunuz kale şeklinde. Sizden haber bekliyor olacağım.

 2. Kale Avcılar Halı Yıkama fabrikası ile yeni çalışmaya başladım. Avcılara yeni taşındığım için yıllardır çalıştığım firmayı bırakmak zorunda kalmıştım. Şimdi ise Kale avcılar halı yıkama firması ile çalışıyorum ilk deneyimde gözlemlerim ve halı yıkama hizmetindeki sonuçlar gayet başarılı idi. Bakalım ileri ki dönemler de sorun yaşayacakmıyız.

 3. Avcılar halı yıkama hizmeti için Kale halı yıkama ile çalışmayı planlamaktayım. Yorumlar sorunsuz bir firma olduğunu gösteriyor. Umuyorum ki sorunsuz hizmet alabiliriz. Siteyi incelediğimde sorunsuz görünüyor. Google üzerinden de herhangi bir şikayeti bulunmuyor.

 4. Avcılar Kale halı yıkama firması ile tanımamız tamamen şans eseri oldu. Yakın zamanda Avcılara taşındık ve bayram arifesi geldiği için halıları yıkatmam gerekiyordu. Komşuları tanımadığım için herhangi bir şekilde referans alamadım. O gün dışarı çıkmıştım. Bir genç bana broşür uzattı ve ne göreyim bir halı yıkama firmasının tanıtımı 🙂 Önce çok garibime gitti tam aradığım anda biri geliyor ve bana halı yıkama firmasının reklamını içeren kağıt uzatıyor. Broşürü incelediğimde KALE HALI YIKAMA yazıyordu. Daha sonrasında eve geldim ve internet üzerinden https://www.kalehaliyikama.com web sitesini inceledim. Şikayetleri var mıdır şeklinde küçük bir araştırma sonrasında halı yıkama firmasını denizköşkler semtindeki adresime çağırdım. Halılarımı gelip aldılar ve 4 gün gibi bir süre içerisinde teslim ettiler. Halılarım istediğim şekilde tam olarak temizlenmiş bir şekilde geldi. Kale halı yıkama fabrikasını Avcılar ilçesi için önermekteyim.

 5. Nigar Şangil // Ocak 28, 2017 at 8:57 pm // Cevapla

  Avcılar halı yıkama tavsiyesi aldığım komşum sayesinde Kale halı yıkama firması ile tanıştım. Kaliteli ve kurumsal bir yapıda oldukları randevu almaları ve randevularına olan sadakatleri ile ortaya koydular. Halılarım step halı olması nedeni ile oldukça değerlidir bu nedenle öylesine bir firmaya verme şansım yoktu. Komşumun tavsiyesi ve internet üzerinden firma ile ilgili yaptığım araştırmalar beni yönlendirdi ve sonuç itibari ile avcılarda parsellerde olan adresimden halılarım alındı ve iki gün gibi kısa bir süre içerisinde sorunsuz bir şekilde halılarım teslim edildi. Metre kare fiyatı 30 tl olması nedeni ile oldukça yüksek bir mevla ödedim ama hiç bir şekilde ödediğim paradan pişman olmadım ve ilk kez bir siteye geldim ve yorum yazıyorum. Avcılarda yaşıyorsanız sizlere önereceğim tek firma kale halı yıkama fabrikasıdır.

 6. Halı yıkama problemini bir çok kez yaşamış biri olarak artık yeni bir firma aramak yerine komşularımdan bir tavsiye edinmenin en doğru karar olduğunun farkına vardım ve bir kaç komşumdan farklı farklı 2-3 adet halı yıkama firma ismi edindim. Komşularım firmalara kefil oldu ama sorun şuydu ki elimde 3 farklı firma oldu ve bunlar arasında en iyisini bulmak için yine internet üzerinden araştırma yapmam gerekti. Kale halı yıkama ve diğer iki firmayı araştırarak şuan yorum yazdığım firma ile çalışma kararı aldım. Yapılan halı yıkama hizmetinden tam memnuniyet ile sonuçlanması benim için önce şaşırtıcı sonrasında da memnuniyet verici oldu. Kale halı yıkamaya bu konuda teşekkür ediyorum. Ve kendilerini komşumun bana tavsiye ettiği gibi bende bana soran diğer komşularıma tavsiye ediyorum.

 7. Avcılar halı yıkama fabrikaları arasında kaliteden ödün vermeden hizmet veren nadir firmalar arasında yer alan fabrika bu alanda sizler için en doğru seçim olacağından emin olabilirsiniz. Yıkama sistemlerini bire bir gören biri olarak toz alması, yıkaması, sıkması tamamen makine sistemleri ile yapılmaktadır. Kurutma sistemi de kapalı ortamdadır. Unutmamanız gerekiyor ki fiyat bakımından oldukça düşük rakamlarla hizmet veren yerlerin büyük bir oranının oto yıkama olduğunu bilmeniz gerekiyor.Açık konuşmak gerekir ise 10-20 tl gibi küçük kazançlar için halılarınızı tehlikeye sokmamanızı öneriyorum.

 8. Kale Avcılar halı yıkama ile sizde çalışa bilirsiniz. Avcılar denizköşkler de yer alan adresimden gelip halılarımı tam zamanında alıp sonrasında istediğim gibi problemsiz teslim ettiler. Kendilerini bu bayramda bir çok arkadaşa tavsiye ettim ve etmeye de devam edeceğim çünkü gerçek anlamda işini iyi yapan firma bulmak çok zor bu zamanda. Diğer bir çok halı yıkama firması günü birlik çalışma mantığı ile bizlerden sadece bir kez halı almaya bakıyor oysa Kale halı yıkama bunun tam tersi davrandı ve bu sayede benim tavsiyelerim ile 4-5 adresten daha halı aldılar. Tabi o adrestekileri de memnun ettiklerine göre bu sayı dahada fazla artmış olabilir. Her zaman derim sen işini en iyi şekilde yap kazanmak dünyanın en basit işidir. Göründüğü gibi bu durumu halı yıkama firmasında kendini gösterdi.

 9. Avcılar halı yıkama fabrikası ile 2017 yani bu sezon tanıştım. Daha öncesinde bir çok halı yıkama fabrikası ile çalışmama rağmen kaliteli sonuç üreten bir firma bulamadım. Her zaman farklı bir sorun ile karşı karşıya kalmak beni iyiden iyiye sinirlendirdi ve bu sene sağlam bir halı yıkama firması bulayım diye araştırmalarımı bu yönde yaptım. Yaptığım incelemeler sonrası kalite halı yıkama ile çalıştım ve sonuç şimdilik tam istediğim gibi oldu. Bir firmanın kaliteli olduğunu onla ancak bir çok kez çalışma ile göre bilirsiniz. Bu nedenle bunu denemek için bir kaç aile dostuma da bu firma ile çalışmasını rica edeceğim. Sonuçları sizle paylaşmak istiyorum. Çünkü biliyorum ki bir çok kişi özellikle bayanlar halı yıkama fabrikası bulma konusunda problem yaşamaktadırlar.

 10. Mine Söylemez // Kasım 28, 2017 at 10:00 am // Cevapla

  Avcılar Halı yıkama talepleri için Kale halı yıkama firmasını tavsiye ediyorum. Bunun nedenini soranlar için kısaca memnuniyet, uygun fiyat, kaliteli ve dosthane iletişim diye bilirim.

 11. Avcılar ve diğer hizmet bölgelerinde her zaman daha iyisini hedefleyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mine hanım ve diğer tüm müşterilerimizin bizleri bu şekilde tavsiye ediyor olması en büyük hedef ve kazancımızdır. Yüzlerce lira reklam giderleri yerine hizmet kalitesini artırma çalışmalarına harcamalar yapmaktayız. Kale ismine yakışır şekilde sapa sağlam bir hizmet anlayışı ile en iyi hizmet politikasını sürdürüyoruz. Fiyatlarımız, Makine sistemlerimiz, servislerimiz ve deneyimli personellerimiz hizmetinizdeyiz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...