Tıkla AraWhatsapp

Kıraç Halı Yıkama

Halılar her evde mutlaka bulunan ve kültürümüzde önemli bir yer edinmiş eşyalardır. Evlerde dekoratif birer malzeme olarak kullandığımız halı kültürümüzde bir zanaat olarak yer almakta ve kökenleri milattan önce 5 ila 4. yüzyıla dek uzanmaktadır. Peki, kültürümüzde ve gündelik yaşantımızda bu derece öneme sahip halıların temizliği için ne yapmaktayız?

Kıraç Halı Yıkama

Kıraç Halı Yıkama

Öncelikle evde sahip olduğumuz temizlik malzemeleriyle halıları yıkamanın iyi bir sonuç vermeyeceğini belirtelim. Kirli ve yıpranmış bir halı hem evin görünümü olumsuz etkiler hem de içinde bulundurduğu mikroplar yüzünden sağlığımız için tehdit oluşturur. Bu yüzden halı yıkama sektöründe 10 yılı aşkın tecrübemizle Kıraç Halı Yıkama Firması olarak siz müşterilerimize en profesyonel hizmeti uygun fiyat garantisi ve müşteri memnuniyetini gözeten anlayışımızla birlikte sunmaktayız. Halılarınızı yıkamadan kurutma sürecine değin yıka işleminin her aşamasında son teknoloji ürünü makinalarla yıkamaktayız. Sizden gelen talep doğrultusunda halınızın bakım ve onarım işlerini de yaparak halıların ilk günkü temizlik ve güzelliğinde olmasını sağlıyoruz. İstanbul geneline ücretsiz teslimat ve %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmet veren firmamız siz memnun olana değin halı yıkama işlemini ücretsiz olarak yinelemektedir.

Kıraç Halı Yıkama Fabrikası

Kıraç Halı Yıkama Fabrikası

Sizden aldığımız halıları en geç 4-5 gün içinde teslim ederek verdiğimiz hizmetin kalitesi kadar hızımız ve sağladığımız müşteri memnuniyeti garantisiyle halınız için gereken adres Kıraç Halı Yıkama Firması. Unutmayın tüm İstanbul için sizden sadece bir alo uzaklıktayız.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...