Tıkla AraWhatsapp

Sinanoba Halı Yıkama

Sinanoba Halı Yıkama Fotoğrafları Sinanoba Halı Yıkama

Ev ve iş yerlerinizin vazgeçilmez eşyalarından olan halılar zaman içerisinde tozlanma, kirlenme, gıda döküntüleri sonucunda bakterilere, organik bileşiklere ve daha birçok zararlı maddeye maruz kalır. Halıların düzenli olarak süpürülmesi sadece yüzeysel temizleme için etkili olurken, halı yüzeyinin alt tabakasında biriken bir takım zararlı maddeler sadece yıkanarak temizlene bilmektedirler. Sinanoba Halı Yıkama sizlerin halılarınızı uzun süre kullanmanızı sağlamanın yanında, rahat nefes aldığınız sağlıklı bir yaşam alanı kurmanızda da sizlere yardımcı olmaktadır. Halıların yıkama sıklığı genel olarak halının bulunduğu ortamın kullanım yoğunluğu, halıda leke ve kirlerin oluşup oluşmadığı, evlerde çocuk veya evcil hayvan bulunup bulunmaması gibi durumlara göre değişmektedir. Bununla beraber yaygın uzman görüşüne göre halıların yılda en az 2 kere profesyonel şekilde yıkanması tavsiye edilmektedir.

Firmamız halı yıkamada sahip olduğu modern makine parkuru sayesinde; sizlerin halı yıkamada kaybettiğiniz zamanı ve diğer bir takım halı yıkama sorunlarınızı çözmektedir. Firmamızda gerçekleştirilen halı yıkama işlemleri esnasında halıların kırılmaması ve zedelenmemesi için özel makineler kullanmaktayız. Yine halı yıkama işlemi esnasında sadece halı şampuanı kullanılmamakta, her çeşit lekeye göre özel leke çıkarıcı temizleme maddeleri de kullanılmaktadır. Sinanoba Halı Yıkama olarak siz müşterilerimizin her çeşit halılarının uzman kadromuzla mevsim fark etmeksizin fabrikasyon şekilde profesyonelce yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz detaylı ve derinlemesine halı yıkama işlemleri; halınızın ilk günkü rengine ve desenine kavuşmasını sağlamaktadır.

Sinanoba Halı Yıkama firmamızın profesyonel halı yıkama tecrübesiyle tanışmanız için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek ve devamlılığını sürdürebilmek için halı yıkama teknikleri konusunda ve piyasada yeni üretilen temizlik maddeleri hakkında dünya standartlarını sürekli olarak takip etmekteyiz. Firmamızın kalite standartları ile tanışmanız için bize bir telefonla ulaşmanız yeterlidir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...