Tıkla AraWhatsapp

Yakuplu Halı Yıkama

Yakuplu Halı Yıkama

Çoğumuz halıları evlerimizde pislik fazla gözükmesin diye kullanır ve ekseriyetle bakımını yaptırmayız. Oysa bakımı yapılmamış bir halı hem mikrop yuvasıdır hem de zamanla yıpranır. Böylelikle dekoratif anlamda evinizin görünüşü bozulurken hem de sağlınız tehdit altında olur.

Yakuplu Halı Yıkama

Yakuplu Halı Yıkama

Yakuplu Halı Yıkama Fabrikası olarak profesyonel anlamda 10 yılı aşkın zamandır İstanbul geneline halı yıkama ve onarım hizmeti veren bir firmayız. Halılarınızı bulunduğunuz yerden ücretsiz alıp kurduğumuz sağlam ulaşım ağı sayesinde yine ücretsiz olarak teslim etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız şayet yıkanan halılardan menün kalmazsanız bu işlemi ücretsiz olarak tekrarlamaktadır. Halılarınızı yıkamadan kurutmaya değin son teknoloji ürünü makinalarla işleme tabi tutmaktayız. Piyasada verdiğimiz kaliteli hizmete oranla en uygun fiyatı sunan firma olmamızın yanında aynı zamanda halıları yıkamakla kalmayıp gerekli görülen durumlarda ve müşteriden bir talep gelmesi halinde bakımlarını da yapmaktayız. Böylece halılarınız hem temiz hem de ilk günkü şıklıklarında olacak siz de hem daha güzel hem de daha sağlıklı bir ortamda yaşıyor olacaksınız.  Halı yıkama dışında battaniye, yastık, yorgan ve koltuk yıkama hizmeti de veren firmamız  halınızın türü ve boyutuna göre m2 üzerinden fiyatlandırma yapmaktadır.

Halılarınız ömrünü uzatmak, sağlıklı ve güzel bir ortamda yaşamını sürdürmek için mutlaka halılarınızın bakımı periyodik olarak yaptırın. Yakuplu Halı Yıkama Fabrikası olarak sektördeki tecrübemiz, alanında uzman deneyimli ustalarımız ve son teknoloji ürünü ekipmanımızla sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti uygun fiyat garantisiyle sunmanın haklı gururunu 10 yıldır yaşamaktayız.

1 Comment on Yakuplu Halı Yıkama

  1. Yakuplu halı yıkama talepleriniz için mesai saati uygulamamız servislerimiz için gece 22.00 kadar devam etmektedir. Bu nedenle bizleri geç saatlerde ve iş çıkışlarında arayarak servis talebinde buluna bilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...