Tıkla Ara02129093628

Mimaroba Halı Yıkama

Halılar kimi zaman çocuklar için bir oyun alanı oluverirken kimi zaman soğuk kış günlerin üzerinde oturmanın tarifsiz bir duygu verdiği samimi bir dost gibi oluverirler.  Hayatın hemen her alanına yerleştiririz onları. Eskilerin tabiriyle halılar evi dolu gösterir derler. Kesinlikle öyledir gerçek manada dolu gösterdiği gibi mecaz anlamda da dolu gösterir.  Birçok anlam yüklenir halılara.

Mimaroba Halı Yıkama

Mimaroba Halı Yıkama

Ancak bu kadar değer verdiğimiz bir ev eşyası olan halılarımız kirlenmeye de hemen müsaittirler. Kışın son bulmasıyla ev annesini halı temizliği telaşı sarıverir. İşte bizlerde buradan sesleniyoruz artık telaşlanmaya lüzum yoktur. Çünkü Mimaroba halı yıkama firması olarak sizleri bu dertten kurtarmanın sevinci içerisindeyiz.  Artık halılarınıza sadece güzel duygular besleyebilirsiniz biz işin diğer kısmını halı yıkama fabrikası olarak üstleniyoruz.  Sizlerin bize sadece telefon marifetiyle ulaşmanız yeterli olacaktır. Sonraki süreçte biz firma olarak her şeyi halledeceğiz. Fabrikamıza ait aracımızla kapınıza kadar gelip halılarınızı teslim alıp tabi almadan önce titizlikle ambalajlayıp halı yıkama atölyemize götürürüz.

Mimaroba Halı Yıkama Fabrikası

Mimaroba Halı Yıkama Fabrikası

Mimaroba halı yıkama firması fabrikamızda son derece kaliteli makineler ve kaliteli şampuan ve deterjanlarla halılarınızı ilk günkü haline getirebilmek için canla başla hummalı bir işe girişilir.   En az sizin halınıza verdiğiniz değeri biz de düşünerek. Yıkama ve temizleme işlemi sonrası halılarınız güzelce kurutulup ambalajlanıp size teslim etmek üzere yola çıkılır. İşimizi severek yaptığımızdan bizi tercih etmenize asla pişman olmayacaksınız.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*