Tıkla AraWhatsapp

Kale Halı Yıkama

Destek Hattı7/24 Müşteri Destek Hattı
Müşterilerimizin bizlere hızlı bir şekilde istediği saate ulaşa bilmesi için 7/24 sabit telefon, cep telefonu, whatsapp ve mail desteği sunmaktayız. Çekinmeden bizleri istediğiniz saat aralıklarında araya bilirsiniz.
                        Ücretsiz Servis Hizmeti
Ücretsiz Halı Yıkama ServisiKale halı yıkama olarak halılarınızı evden alıp yıkama sonrasın da tekrardan sizlere teslim ederken vermiş olduğumuz servis hizmeti tamamen ücretsizdir. Servisimiz sizin istediğiniz saatler içerisinde adresinize gelmektedir.
Uygun Fiyat Garantisi
En iyi fiyat garantisiKale halı yıkama olarak vermiş olduğumuz hizmetin karşılı olarak belirlenen fiyatlarımız olabilecek en ideal rakamlardır. Kalitemizden ödün vermeden en uygun fiyatlara hizmet veriyoruz.
%100 Memnuniyet Garantisi

%100 Müşteri Garantisi

Kale halı yıkama olarak vermiş olduğumuz hizmetin kalitesinden çok emin olduğumuz için %100 müşteri memnuniyet garantisi vermekteyiz. Ve vermiş olduğumuz memnuniyet garantisinin arkasındayız.
Kale Halı Yıkama ile profesyonel hizmetin tadına varacaksınız. Son teknoloji halı yıkama, sıkma ve kurutma makinelerimiz ile hizmetinizdeyiz. Bizleri 0212 909 36 28 nolu telefonumuzdan istediğiniz saatte araya bilirsiniz.

2 Comments on Kale Halı Yıkama

  1. Halı yıkama firmaları arasında gerçek anlamda verdiği garantili hizmeti yerine getiren nadir firmalardan olduğunu kanıtladı bizlere. Bu firmadan önce bir çok firma ile çalıştım ama genel anlamda problemler yaşamıştım. Kale halı yıkama ile herhangi bir problem yaşamadan halılarımızı teslim aldım.

  2. Vermiş olduğunuz müşteri destek bildirimleri çok güzel. Umuyorum ki halılarımı sizde yıkattığım da büyük bir problem yaşamadan teslim alacağım.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...