Tıkla AraWhatsapp

Gürpınar Halı Yıkama

Halılar insanların günlük hayatında her ne kadar fark edilmese de önemli bir yere sahiptirler. Halıların da yıkanması tabi ki ayrı bir sorun.  Bu sorunun aşılması için kurulmuş bir çözüm yöntemi de halı yıkama fabrikalarıdır. Gürpınar halı yıkama ile halılarınızın temizliği artık çok daha basit.

Gürpınar Halı Yıkama

Gürpınar Halı Yıkama

Gürpınar’da bulunan halı yıkama firmaları sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlar. Bilindiği gibi halı yıkamak zor ve masraflı bir iş, ayrıca yıkayacak yer bulmakta zor. Bu zorlukların arasında sizlere hizmet sunmak, sizleri bu zorluktan kurtarmak için kurulan Gürpınar halı yıkama firmaları zamanında teslimat ve kapıya kadar hizmet ile de kaliteli iş anlayışına sahip firmalardır. Metre kare hesabına göre fiyatlandırma yapılır. Toplu halı yıkamalarda indirimler uygulanır. Halılar evimizin düzeninde önemli bir yere sahiptir. Temizliğine önem göstermek artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Hele ki bayanlarımızın komşu ne der dediği bir dönemde iken ve halılarımızın yeni sistemlerle üretildiği bir dönemdeyken. Halılar kir tuttuğunda bu yeni üretim sistemleri ile kendilerini daha çok belli etmekteler. Ayrıca el dokuması da olmamaları halıların yıpranma ve eskime payını da arttırmıştır.

Gürpınar Halı Yıkama Fabrikası

Gürpınar Halı Yıkama Fabrikası

Daha sağlıklı ve sağlam halılara sahip olunması ve de hoş bir görüntü olması için halılarımızın temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Oldukça zahmetli bir iş olan halı yıkama firmalarımız tarafından oldukça  basite indirgenmiş sizlere de kolaylık sağlamıştır.

1 Comment on Gürpınar Halı Yıkama

  1. Sevinç Güler // Kasım 13, 2017 at 5:35 pm // Cevapla

    Gürpınara yeni taşındığım için bölge dahilinde google üzerinde yapmış olduğum arama ile Kale halı yıkama fabrikası ile iletişime geçtim. Kendilerine açık bir şekilde buraya yeni taşındığımı ve tamamen goolge üzerinden Gürpınar Halı Yıkama şeklinde yaptığım arama sonucu aradığımı ve kendilerini tanımadığımı söyledim. Daha öncesinde Küçükçekmece’de otururken bir çok kez doğru halı yıkamacıyı bulmak için denemeler yapmıştım.

    Kale halı yıkama fabrikası net bir şekilde hizmetlerinin sorunsuz olduğunu ancak bunu denemeden görmemizin zor olduğunu çünkü her halı yıkama firmasının kendilerini kötülemesinin söz konusu olmayacağını söyledi. Bu samimi konuşma beni onları seçmem konusunda ikna etti. Halılarımı gelip aldılar. 10 parça halımı 4 gün içerisinde ter temiz ve kurumuş şekilde teslim ettiler. Kendilerine bir kezde buradan teşekkür ediyorum.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...