Tıkla AraWhatsapp

Esenyurt Halı Yıkama

Halı yıkama servisleri, hemen her bireyin tercih ettiği ve güvenle halılarını teslim edebildiği servisler arasında yer almaktadır. Buna bağlı olarak özellikle bayanlar, evlerde kullandıkları halıların temizliği için halı yıkama servislerinden yararlanabilmektedir. Aynı zamanda Esenyurt halı yıkama, en çok tercih edilen halı yıkama servisleri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte halılarını güvenilir firmalara teslim etmek isteyen bireyler, Esenyurt halı yıkama üzerinden tercihlerini yapabilmektedir.

Esenyurt Halı Yıkama Ücretleri

Esenyurt halı yıkama servislerinde yapılan bakım ve temizlik işlemleri, her keseye uygun olacak şekilde fiyatlandırılmaktadır. Buna bağlı olarak halı yıkatmak isteyen bireylerin memnuniyetleri korunmakta ve üstün hizmet kalitesiyle onlara ulaşılmaktadır. Aynı zamanda halı yıkama ücretlerinin uygun fiyat seçenekleriyle belirlenmesi de, her kese ulaşabilmek adına büyük bir önem taşımaktadır. Bu anlamda halı yıkama esenyurt, kendilerine başvuran kişileri firmalarından gülen yüzlerle uğurlamaktadır.

Esenyurt halı yıkama fabrikamıza 7/24 istediğiniz tüm saat aralığında arayarak ulaşa bilirsiniz. Halı yıkama hizmetlerimizde garantili müşteri memnuniyeti vardır.  Halılarınız ücretsiz servislerimiz ile alınır ve tekrardan ücretsiz servislerimiz ile teslim edilir. Beğenilmeyen halılarınız ücretsiz olarak yeniden yıkanır.

Kale Halı Yıkama ; Esenyurt Halı Yıkama Çözümleri ile sizlerin hizmetindedir. Halılarınız ilk günkü temiz haline yeniden kavuşacaktır.

Telefon numaralarımız, 0212 909 36 28

Halı ve kilimleriniz gerek bilinçsiz halı yıkama firmaları gerekse evde yapılan yanlış temizlik uygulamalarıyla,siz ve sevdiklerinizin sağlığı tehlikeye girer ve halılarınızın da ömrü azalır. Evde uyguladığınız temizlik işlemlerinde halılarınız parlak ve temizlenmiş görünebilir ancak kir ve lekeler tamamen çıkmaz.Çünkü üstten uygulamış olduğunuz temizlik kir ve mikropları halının dibine iter.Buna ek olarak halınızın ıslak veya nemli kalması da halının dokularının günden güne zarar görüp,çürümesine sebep olur.Bu nemlilik ayrıca çeşitli gözle görülemeyen organizmalar için verimli bir yaşam ortamı oluşturur.Yapmış olduğunuz temizlik zamanınıza ve emeğinize malolur ancak sadece yüzeysel bir temizlik olur.

Halı Yıkamada Merak Ettiğiniz Soruların Cevapları

Halılarımın başına bir şey gelirse ne olacak?

Kale halı yıkama olarak halılarınız fabrikamızda oluşa bilecek tüm problemleri üstlenmektedir.

Halılarımız gerçekten makinelerle mi yıkanmaktadır?

Hizmet verilen fabrikamızda toz alma, yıkama, sıkma ve kurutma bölümleri son teknoloji makinalardan oluşmaktadır. Bu konuda sizlere whatsapp üzerinden kendi halılarınız yıkanırken video çekimi yapmaktayız. Aynı zamanda fabrikamızı ziyaret ederek yıkama ortamlarını inceleye bilirsiniz.

Halılarımız kaç günde teslim edilmektedir?

Esenyurt halı yıkama ile halılarınız ortalama 4 ile 5 gün içerisinde %100 kurumuş olarak teslim edilmektedir.

Sizin oto yıkama olmadığınızı nasıl anlarız?

Bu konuda siz değerli müşterilerimize kendi halıları yıkanırken whatsapp üzerinden video gönderimi yapmaktayız.

Halı Yıkama İşlem Sırası

Halı yıkama işlemlerinde, Esenyurt halı yıkama bünyesinde sağlam kadro ve profesyonel ekipler yer almaktadır. Buna bağlı olarak hem güvenilir hem de kaliteli çalışmaların ortaya çıkması da sağlanmaktadır. Aynı zamanda halılarını emin ellere teslim etmek isteyen bireyler, Esenyurt halı yıkama servisini gönül rahatlığıyla tercih edebilmektedir. Halı yıkama işlemleri sırasında, öncelikle halıların barkodlanması ve ölçümleri yapılmaktadır. Yapılan ölçümler üzerinden her bütçeye uygun hesaplandırmalar, halılarını yıkatmak isteyenlere sunulmaktadır. Daha sonra konveyör bant sistemine bağlı olarak; toz alma, yıkama ve durulama işlemleri yapılmaktadır. Bu anlamda yetkili firma, üst düzey teknik özelliklere sahip donanımlı makinelerden yararlanmaktadır.

Esenyurt Halı Yıkama Firması

Esenyurt Halı Yıkama Firması

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler size bu uygulamaları bir kenera bırakmanızı öneriyoruz.Çünkü sizleri bizim kaliteli halı yıkama hizmetlerimizle tanıştırarak, garantili ve güvenli hizmeti sunmak istiyoruz. Bilinçsiz firmaların uyguladığı eski yöntemlerle pekçok kişi halı mağduriyeti yaşamaktadır.Oysa biz teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek,gelişen halı sistemlerinin en kısa zamanda firmamızla entegrasyonunu sağlayarak müşterilerimize güvenli hizmetin konforunu sunuyoruz.

Esenyurt Hizmet Bölgeleri; Kıraç, Hadımköy, Esenkent, Bahçeşehir, Yeşilkent ve diğer tüm semt ve mahallerini hizmet bölgeleri arsına yer almaktadır.

Esenyurt Halı Overlok ve Tamiri

Halı kenarlarına overlok yaptırmak isteyenler ve bu işlemleri başarılı bir şekilde halılarda görmek isteyenler, Esenyurt halı yıkama servisinden yararlanabilmektedir. Bu anlamda farklı halı modellerine, başarılı bir şekilde overlok kenarlığı yapılabilmekte ve halı tamiri işlemleri de bu esnada gerçekleştirilebilmektedir.

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikaları

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikaları

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası

Esenyurt halı yıkama fabrikası, kullanıcılarına üstün hizmet kalitesiyle ulaşmakta ve onları memnun etmek için başarılı çalışmalarıyla halı yıkama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda güvenilir halı yıkama fabrikalarının da başında gelen Esenyurt halı yıkama fabrikası, halılarını yıkatmak isteyenlere uygun fiyat seçenekleriyle de ulaşmaktadır. Bu anlamda hem halı yıkatmak isteyenler hem de halılarını Esenyurt halı yıkama fabrikasına teslim edenler, kaliteli ve güvenilir çalışmalarla karşılaşmaktadır.

Başta evlerimizin,kimi müze ve sarayların,tarihi mekanların en değerli eşyalarından olan halılar en titiz temizlik ve leke çıkarma işlemlerine tabi tutularak dezenfekte edilmelidir.Önemli olan halıya zarar vermeden,derinlemesine temizlik ve dezenfektasyon sağlamaktır.Bunun sonucunda da sağlıklı,temiz mekanlarda oturmaktır. Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası olarak müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşlerle hizmet kalitemizden ödün vermeden profesyonel halı yıkama uygulamalarımızla gurur duymaktayız.

Esenyurt Ucuz Halı Yıkama

Halı yıkama işlemlerini en uygun fiyat aralıklarıyla kullanıcılarına ulaştıran Esenyurt halı yıkama, başarılı hizmetler içerisinde çalışmalar yapmaktadır. Buna bağlı olarak halı yıkatmak isteyenler, bütçelerine uygun fiyatları değerlendirebilmekte ve üstün hizmet kalitesinden faydalanabilmektedir. Ayrıca her keseye hitap eden fiyat seçenekleri sayesinde bireyler, hem mutlu hem de memnun bir şekilde halılarını geri teslim alabilmektedir.

Ücretsiz Servis Hizmeti

Esenyurt halı yıkama fabrikasında halılarını yıkatan ve teslim almak için bekleyenler, ücretsiz servis hizmetinden yararlanabilmektedir. Bu hizmet kapsamında bireyler, güvenilir ve emin ellerden halılarını teslim alabilmektedir. Aynı zamanda ücretsiz servislerde teslimi yapılacak olan halılar, anında ve tam zamanlı olarak bekleyenlerine ulaştırılmaktadır. Bu sayede hizmet kalitesi de artırılmaktadır. Bununla birlikte hem ücretsiz servislerden yararlanmak isteyen hem de halılarını emin ellere teslim etmek isteyenler, Esenyurt halı yıkama fabrikasından yararlanabilmektedir.

Esenyurt’ta Halı Yıkamacılar

Esenyurt bölgesinde yer alan halı yıkama fabrikalarında, hem profesyonel hem de tecrübeli halı yıkamacılar yer almaktadır. Buna bağlı olarak halılarını yıkatmak isteyen bireylere, üstün hizmet kalitesi sunulmaktadır. Aynı zamanda profesyonel ekipler sayesinde halı yıkama işlemleri de başarılı bir hal almaktadır. Bununla birlikte halılarını profesyonel ekiplere teslim edenler, ürünlerine ilk günkü kalitelerinde ulaşabilmekte ve gönül rahatlığıyla kullanımlarını gerçekleştirebilmektedir.

Esenyurt Merkez Halı Yıkama

Halı neredeyse bütün evlerde kullanılmaktadır. Gün içerisinde çok fazla kirlenmeye uğrayan halılar ise çok kötü bir görünüm ve hijyensiz bir ortam sağlamaktadır. Bu hijyen ortamını ve görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için Esenyurt Merkez Halı Yıkama ekipleri devreye girerek halıları yıkama ve daha güzel bir görünüm sağlama konusunda çalışmalar yapmaktadır. Tek yapılması gereken işlem ise telefon yöntemini kullanarak ekipleri çağırmaktır.

Kıraç Halı Yıkama

Kıraç Halı Yıkama kaliteli ve hijyen için bir yıkama tesisi kurarak müşterilerinin halılarını istedikleri şekilde teslim etme konusunda çok büyük bir çaba sarf etmektedir. Genç ve deneyimli kadro ile müşterilerinin sıkıntılarını çözmek adına çok fazla çalışmaktadırlar. Bir kaza sonucu veya yanlış temizleme yöntemleri sonucunda kötü görünen halıları tesislerde ilk günkü haline getirmek için çok fazla çalışma ve gayret sarf etmektedirler.

İstanbul Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama ekibi müşterilerinin halılarını özenle ve dikkatli yıkama işlemi üzerinde çok fazla isim ve ün salmaktadır. Bu halı yıkama tesisi yanlış temizleme sonucu yıkanmış veya bir kaza sonucu kirlenmiş halıları alarak müşterilerine daha temiz ve daha düzelmiş bir halde götürmek adına çok fazla çalışmaktadırlar. Bütün işlemi üstlenen halı yıkama tesisi müşterilerinden tek istediği ise telefon yoluyla adreslerini vermesi ve Esenyurt halı temizleme ekibinin gelip halıları alması olacaktır.

Halı Yıkama Anketimize Katılmak İster misiniz?

Esenyurt Halı Yıkamadan Beklentileriniz

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Oto Halı Yıkama Nedir?

Oto halı yıkama makineleri sayesinde bazı yıkamalar sonucunda sıkıntıları düzelmeyen halıları makineler yardımıyla temizleme yöntemi olarak piyasaya çıkmış bir sistemdir. Daha hızlı ve daha kaliteli yıkama sağlayan bu yöntemde halılarda hiçbir sıkıntı kalmamaktadır. Çok daha fazla tazyik ve daha fazla şampuan kullanarak kısa sürede çok iyi sonuçlar elde etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Esenyurt’da Halı Yıkama

Halı yıkama işleminin yapılması sağlık açısından oldukça önemli bir yere sahip olan ve yapılması gereken bir iştir. Halılar iş yerlerinde, evlerde kısaca her yerde bulunan bir eşyadır. Sürekli kullanılmasından dolayı bir süre sonra halıların yıkanması gerekmektedir. Halılar kullanımından dolayı bir süre sonra içinde birçok bakteri bulundurur. Halı yıkama halıda oluşan toz, kir ve bakterilerin temizlenmesi için gerekli bir faktördür. Gerekli olan halı yıkamayı Esenyurt halı yıkama profesyonelce bir hizmet ile sağlamaktadır.

Halı Yıkama Türleri

Buhar Makinesi ile Halı Yıkama: Bu halı yıkama metodu ile ağır kir ve lekelerden kolayca kurtulabilirsiniz. Kimyasal kullanılmadan yapılan temizlik 4-6 bar basınç ile yapılır ve bu işlem 150 derecede gerçekleştirilir. Buhar makinesi kir tanecikleri ile bağ oluşturur ve kirleri bulundukları yerden çıkararak kirlenmeyi giderir.

Kuru Köpük ile Halı Yıkama: Bu yöntem genellikle duvardan duvara halı kaplı olan yerlerde tercih edilmektedir. Hızlı kuruma özelliğine sahip olan bu yöntem halı yıkama işlemi yapanlar için oldukça pratiktir.

Bol Sulu Halı Yıkama: Halılar bir havuza konulur ve ıslatılır. Islatılan halılar teker teker bol su ile yıkanır. Bol sulu halı yıkama sistemi diğer metotlara göre biraz zahmetlidir.

Halı yıkama fabrikamızı ziyaret etmek isteyenlere kapımız sonuna kadar açıktır.

Esenyurt Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuk temizliği titizlikle yapılması gereken bir işlemdir. Bu titizlik ile yapılması gereken koltuk yıkama işlemi Esenyurt bölgesinde koltuk yıkama ile en iyi şekilde sağlamaktadır. Bu işlem için alerjik reaksiyona yol açmayan özel koltuk yıkama şampuanları üretilmiştir. Bu şampuanlar ile koltuklar bol köpük ile silinir. Derinlemesine temizlik sağlanmasının ardından koltuk yıkama makineleri ile koltuktaki kirli su çekilir ve işlem bitirilmiş olur.

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası Tanıtım Videosu

Halı Yıkama Firması Esenyurt

Profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından hijyenik koşullara uymayan halılarınızı ekip arkadaşlarımız halıları sizden alarak hijyen koşullarına uygun şekilde temizleme işlemi yapmaktadır. Gönül rahatlığı ile Esenyurt halı yıkama firmasını tercih edebilirsiniz.

5 Esenyurt Halı Yıkama Müşteri Yorumları

 1. Esenyurt halı yıkama fabrikası ile bu sene çalışma fırsatı yakaladım. Sorunsuz bir halı yıkama fabrikası ile çalışmak beni ve komşularımı çok memnun etti. Gerek servis hızları, gerek zamanında teslimat ve tabi ki temizlik konusunda güzel ve memnuniyet verici sonuç ile halılarımı aldım. Esenyurt halı yıkama fabrikası arayanlara bu firmayı tavsiye ediyorum.

 2. Halı yıkama fabrikası ile Esenyurta taşındıktan sonra tanıştım. İlk kez halılarımı yıkatacağım için biraz tedirgindim ama bu tedirginliğimin boşuna olduğunu halılarım geldiğinde anladım. Gayet profesyonel bir fabrika ile çalıştığımı görmek beni gayet memnun etti.

 3. Gülistan Tan // Ocak 28, 2017 at 9:09 pm // Cevapla

  Esenyurt bulut durağı arkasında yer alan kiptaş konutlarına taşındım ve bu nedenle komşularım ile bir tanışıklığım olmadı ve halılarımı taşınma sonrası yıkatmam gerekiyordu. Bu konuda yaptığım araştırmalar sonrasında google ve facebook sayfalarından kale halı yıkama ile tanıştım. Sonrasında web sitesi üzerinde araştırmalar yaptım çünkü halılarım benim için oldukça önemli ve değerlidir. Yeni evlendiğim için daha çok dikkat ediyorum. Kale halı yıkama fabrikası ile yaptığım anlaşma sonrası gerekli garanti sözleşmesini de yaparak halılarımı servislerine teslim ettim. Üç gün geçtikten sonra beni arayarak halılarımın hazır olduğunu söylediler. Bunun sonrasında kendileri ile teslim için bir randevu saati oluşturduk. Daha öncesinde halılarımı yıkattığım da eski adresimde firmadan gelenler halıları hızlıca bırakıp gidiyorlardı. Oysa kale halı yıkama servis elemanları bir ricam sonrası halılarımı açıp incelememi beklediler. Ve sonuç oldukça memnuniyet verici çıktı halılarım ilk alınan temizliğe ve parlaklığa kavuşmuşlardı. Kendilerine çok teşekkür ederim.

 4. Gönül Deveci // Temmuz 24, 2018 at 7:34 am // Cevapla

  Esenyurt’da halı yıkama fabrikası arayanlara tavsiye edeceğim nadir halı yıkama firmalarından bir tanesi Kaledir. Çünkü bir çok firma denemiş biri olarak sorunsuz hizmet veren bir firma olmaları onları tavsiye etmemi sağladı. Yoksa gelip web sitelerine yorum yapma zahmetine girmezdim hiç bir şekilde. Kale halı yıkama firması ve nevzat bey ile olan iletişimimiz onlarla aramızda samimi bir dostluğunda başlamasını sağlamıştır. Sanırım şuna kadar 10’a yakın arkadaşımı yönlendirdim ve onlarda yönlendirmiş olmaları gerekiyor. Sizde Esenyurt da oturuyor ve kaliteli bir firma arıyorsanız araya bilirsiniz.

 5. Sakine Şenlik // Nisan 25, 2019 at 6:32 am // Cevapla

  Esenyurt bölgesinde halı yıkama firması mı arıyorsunuz. Daha öncesinde bir çok halı yıkama firması ile çalışıp artık doğru bir firma bulmanın zamanı geldi mi diye düşünüyorsunuz. Evet sizlere Kale halı yıkama firmasını tavsiye ediyorum. Firma sahibi gibi yorum yazdığımın farkındayım ama işinin ehli olan sorunsuz hizmet veren firmalar bilsin ki müşterilerinizin sizin en iyi reklam yüzünüzdür. Esenyurt uygun halı yıkama talepleriniz için sizde bu firmayı araya bilirsiniz.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*