Tıkla AraWhatsapp

Kullanım Koşulları

Kale halı yıkama fabrikamızın resmi sitesi olan https://www.kalehaliyikama.com içeriğinde kurumsal bilgilerimize ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere yer verilmektedir. Aynı zamanda halı yıkama sektörü ile ilgili gelişmeleri de sitemiz üzerinden talep edebilirsiniz.

Sitemizin ziyaretçilerimize açık olan bölümlerini dolaşmak ve bilgilere ulaşmanın herhangi bir sınırlaması yoktur. Ayrıca içeriklerin altında yer alan yorum yap bölümünü kullanarak konu hakkında fikirlerinizi bize ve diğer ziyaretçilerimize ulaştıra bilirsiniz.

Sitemiz üzerinden online sipariş oluşturarak talepte buluna bilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iletişim sayfamızda ki formu doldurmaktır. Görevli arkadaşlarımız sizleri arayarak siparişinizi onaylayacaktır.

Sitemize giriş yapan ziyaretçilerimiz den gele bilecek çeşitli kötü amaçlı adımların söz konusu olması durumunda yasal sorumluluklarının olduğunu bildirmek isteriz. Söz konusu kötü kullanımlarda yasal mercilere gerekli şikayetler yapılacaktır.

Kale Halı Yıkama fabrikamız Beylikdüzü Halı Yıkama ismi ile de bölgesinde bilinmektedir. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren fabrikamız en son teknolojik alt yapısı ile hizmetinizdedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...