Tıkla AraWhatsapp

Esenkent Halı Yıkama

Halılar hayatımızın birçok döneminde karşımıza çıkmıştır. Dini ibadetlerimizi yaparken camide karşılaşmışızdır.  Okul yıllarında iş eğitimi derslerinde büyük bir hevesle dokuma olarak çıkmıştır karşımıza. Ne zaman ayağımızda betonun soğukluğunu hissetsek üzerine basarak atarız o soğukluğu hemen.  Erkekler için belki de askerlik döneminde en çok özlenen şeylerdir halılar.

Esenkent Halı Yıkama

Esenkent Halı Yıkama

Bizlerde esenkent halı yıkama firması olarak halılarınızın sizin üzerinde ne denli bir duygu bağı oluşturduğunun kesinlikle farkındayız. Bu sebeple işimizi yaparken bu duyguyu asla göz ardı etmeyiz edemeyiz. Aksine bizi işimize bağlayan en önemli etken belki de insanoğlunun bu halılarla kurduğu duygu etkileşimidir.

İnsan hayatının bu kadar içinde olan halılar elbette kirlenecektir. Ama sizin bu durum için üzülmenize hiçbir sebep yoktur. Çünkü esenkent halı yıkama firması kirlenen halınızı eski haline getirmeyi bir görev kabul etmiştir. Bu konuda da en iyisi olduğunu her zaman ispatlamış ve ispatlamaya da devam edecektir. Hizmet koşulları son derece olumlu ve müşteri memnuniyetli odaklıdır. Halılarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunun bilicinde olarak iş yapmayı alışkanlık haline getirmişizdir. Halılarınız evinizden alınıp zarar gelmesin diye özel torbalarla muhafaza edilmektedir.

Esenkent Halı Yıkama Fabrikası

Esenkent Halı Yıkama Fabrikası

Halıların yıkanma ve temizlenme aşamasında da azami ölçüde dikkat edilir. En ufak ayrıntı gözden kaçmaz ve halınızı ilk günkü gibi pırıl pırıl bir hale getirmek için firma olarak canla başla çalışılır. Halılarınızı teslim etmeye geldiğimizde ise ilk cümlenizin iyi ki sizi tercih etmişim dediğinizi duyar gibi oluyoruz.

Esenkent Halı Yıkama Müşteri Yorumları

  1. Esenkent halı yıkama firması ile 2 yıldır çalışıyor olmamım getirdiği memnuniyet doğrultusunda bu ilçede yaşayanlara tavsiye etmek için böyle bir yorum yazma gereğini düşündüm. Halı yıkama fabrikalarına olan taleplerin çok fazla olması nedeni ile bir çok kişi böyle bir fabrika açıyorlar daha doğrusu derme çatma bir yer açıp bırakıyorlar. Kale halı yıkama bu konuda gerçek anlamda gelişmiş bir yapıya sahiptir. Ve kendilerini tavsiye etmekteyim.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*