Tıkla AraWhatsapp

Başakşehir halı yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama, İstanbul da bir çok hizmet noktasıyla hizmet veren  müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmuş,  insanların ilk tercihi olmayı amaç edinmiştir.

Halı yıkama da kaliteyi ve güvenliği ilke edinmiş, size verilen süre zarfında halılarınızı evinizden alıp  %100 temizlik garantisiyle, anti bakteriyel  ilaçlarla ve son model cihazlarla temizliği garanti ediyor. Hava kirliliğiyle temas edilmeden kurutulur, parfümlenir  ve  ambalajlanır. Anti bakteriyel  ilaçlarlarla yıkanan , lekeleri yok eden  ve aynı zamanda halının  dokusuna zarar vermeden  yıkanan halılar kadınların tercih etmesine  sebep oluyor.

Ev temizliği  bizim ülkemizde  çok önemlidir.  Ev dekorasyonun vazgeçilmez parçası olan halılar, kadınlar için önemlidir. Ev temizliğinde yapılan tüm temizlik çeşitleri sonucu en çok ve en yoğun kirlenen eşyalarımız halılarımızdır. Kadınlar arasında “halısız ev çıplak evdir” ,  “Bir evin temizliği halısından belli olur” gibi söylemler şahit olduğum söylemlerden bir kaçı sadece.

Ülkemizde her zevke ve bütçeye uygun halı bulmak mümkün.  Geçmişten günümüze halıcılık sektöründe önemli derecede ilerleme olmuştur.  Halıların temizliği de bir o kadar önemlidir Kentselleşmeyle birlikte insanlar apartman dairelerine sıkıştı.  Şehir hayatında tonlarca su akıtılarak halı yıkamak insanlar için hem zaman hem de maddi olarak kayıp olarak görülmeye başlandı.

Evde en çok kirlenen ve içinde mikrop ve bakteri barındıran eşya,  halılardır.  İnsanlar  ayakkabılarıyla üzerine basarak yada insan vücudundan dökülen şeylerle tam bir bakteri deposu olan halılar   sık sık ve düzenli şekilde temizlenmelidir.  Evinde küçük çocuğu olan insanlar için halıların temizliği daha bir önem arz etmektedir.  Anti bakteriyel ilaçlarla dezenfekte  edilmiş  halılar günümüzde insanların tercihi oluyor.

Sizlerin imdadına yetişen başakşehir halı yıkama şirketimiz kaliteli hizmet ile yanınızda yer almaktadır. İşinde kaliteyi ve güveni  benimsememiş şirketler insanlarda önyargı oluşturmuştur.  Titiz kadınların güvenini kazanmış  bir halı yıkma şirketi, diğerlerinden bir adım önde işe  başlar; çünkü kadınlar arasında adınız  kulaktan kulağa  yayılır. Bu düşünce ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verdiğimizden eminiz.

2 Comments on Başakşehir halı yıkama

  1. Başakşehir halı yıkama ile ilgili bir kaç soru sormak için sizleri aradım ve gayet net bir şekilde sorularımıza cevap aldım. Bu güzel geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Yakın zamanda sizlere evimin bütün halılarını yıkatmak için vereceğim.

  2. Başakşehir halı yıkama ile ilgili bir çok firma ile çalıştım ama sizin kadar hızlı bir şekilde teslim eden hiç bir firma olmadı. Hem hızlı aynı zamanda kaliteli hizmet için teşekkür ederiz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...