Tıkla AraWhatsapp

Hakkımızda

Kale halı yıkama olarak İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Geniş servis ağımız ile her bölgeye hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Halı yıkama konusunda uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile problemsiz hizmet üretmekteyiz. Konusunda uzman ekibimiz ve son teknoloji makinelerimiz ile %100 müşteri memnuniyet garantisi ile çalışıyor ve bundan hiç bir şekilde ödün vermiyoruz.

Halı yıkama hizmetinde bizler için ticari kardan daha önemli olan müşteri memnuniyetidir. Bizler biliyoruz ki müşteri memnuniyeti ticari karın kapısını sonuna kadar açacaktır. Memnun müşteri yapmış olduğu reklamın değerini diğer reklam türleri hiç bir şekilde alamayacaktır. Bu neden de bizler siz değerli müşterilerimizi memnun etmek zorundayız ve bu zorunluluğu yerine getire bilmek için en iyi hizmeti, kaliteli şampuan, son teknoloji makine ve işinin ehli personel ile sağlamaktayız.

Hedefimiz büyük, gücümüz siz değerli müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Kısaca Kale Halı Yıkama Olarak Neden Biz?

  1. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmet vermekteyiz.
  2. Tamamen makine sistemi ile çalışmaktayız. ( Toz alma, Yıkama, Sıkma, Kurutma) işlemleri makinelerimiz ile yapılmaktadır.
  3. Ücretsiz halılarınızı alma ve teslim etme servisimiz hizmetimiz vardır.
  4. Fiyat politikamız en uygun olacak şekilde belirlenmiştir.
  5. Halılarınızın sizler için önemini anlayacak empatiyi kurarak hizmet vermekteyiz.
  6. Halılarınızın durumunu öğrenmeniz için müşteri destek hattımız mevcuttur ve sizlere sürekli olarak bilgi vermektedir talep ettiğiniz sürece.
  7. Çeşitli zaman aralıklarında size özel kampanyalar düzenlemektedir.
  8. Müşterilerimize karşı kurumsal bir yapıda hizmet vermekteyiz.

Bu maddeleri artırarak devam edebiliriz. Kısacası bizler için halılarınız değerlidir ve o değeri bilerek hizmetimizi yerine getirmekteyiz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...