Tıkla AraWhatsapp

Zümrütevler Halı Yıkama

Zümmrütevler Halı Yıkama Fabrikası

Zümrütevler, İstanbul’un Anadolu yakasında Maltepe ilçesine bağlı bir semttir. 100.000’i aşan nüfusuyla 5 adaların görülebildiği nadir yerlerden biridir. İstanbul’un manzara ve hava bakımından en güzel mahallesi olarak bilinir. Zümrütevler Halı Yıkama Firması olarak biz uzun yıllardır bu bölgede hizmet vermekteyiz. Ekibimiz işinde en iyisidir. Firmamıza gelen halılar özelliklerine göre ayrılarak temizlik işlemlerine geçilir.

Zümrütevler Halı Yıkama‘da Profesyonel halı yıkama hizmeti Kale halı yıkama garantisi ile hizmetinizdeyiz.

Zümrütevler Halı Yıkama Firması olarak biz ekibimizi yetiştirirken, halıların çeşitleri konusunda özel eğitim veriyoruz. Biliyoruz ki her halı farklı özeni haketmektedir. Mesela, Hereke Halıları dünyadaki nadir ve değerli halılarından biridir. Hereke Halıları yıkanırken firmamız tek tek ve halının üzerindeki lekeleri yapısına uygun, renklerine zarar vermeden özenle yıkamaktadır. İpek halılarda da halıya uygun prosedür uygulayarak temizliği sağlanmaktadır. Bunların dışında da dikkat edilmesi gereken birçok halı çeşidi vardır. Örnek olarak; Step, Bünyan, Ladik, Milas, Isparta, Çin Halıları verilebilir. Bu gibi halıların profesyonel ellere teslim edilmesi gerekir ki Zümrütevler Halı Yıkama Firması olarak biz sizlere bu konuda destek vermekteyiz.

Müşterilerimizin halılarına gereken özeni bilgilerimiz ve tecrübelerimiz çerçevesin de vermeye devam ediyoruz. Bizim hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...