Tıkla AraWhatsapp

Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama Firması İstanbul Yorgan Yıkama Firması

Yorgan Yıkama taleplerinde Kale Halı Yıkama markasının tecrübesi ile memnuniyet garantili sonuç. Evlerde kullandığımız çamaşır makineleri, bundan birkaç yıl öncesine kadar birçok ürünün temizlenmesinde yetersiz kalmaktaydı. Teknolojik çözümler sayesinde daha fonksiyonel makineler kullanıma sunuldu. Yeni üretimlerin en gözde avantajlarından biri, daha büyük hacim kapasitelerine sahip olmalarıdır. Böylece kıyafet dışında daha büyük ürünlerin de evlerde yıkana bilmesine olanak sağlandı. Peki, yorgan yıkama hizmeti neden gereklidir? Bu sorunun cevabına değinirken mukayese yöntemi daha açıklayıcı olacaktır.

Yorgan yıkama fabrikalarında kullanılan makineler, endüstriyel bir nitelik taşımaktadır. Standart bir yıkama aşamasından daha çok, farklı işlemlere tabi tutulan yorganlar işlem sonunda steril bir duruma getirilir. Ayrıca, yıkama öncesinde lekelere özel müdahaleler sağlanarak en ufak bir kir tabakası bile kalmaması sağlanır. Evlerde yapacağınız uygulamalar tüm yorgan ve battaniyeleriniz için ayrı bir yıkama ve kurutma sürecine ihtiyaç duyar. Bu da zaman ve malzeme kullanımını üst seviyeye çıkaracaktır. Yüzeydeki lekeler kimi zaman inatçı olabiliyor. Bu kısımlara da ayrı bir efor sarf-etmek gerekecek fakat her zaman olumlu sonuç almak mümkün olmayacaktır. Yüzeysel lekeler farklı temizlik ürünlerinin kullanımını gerekli kılabilir. Ayrıca derine işlemiş bir kir tabakası mevcutsa daha da detaylı bir çalışma gerekmektedir.

Yün yorganların kurutulması daha uzun süreçlere ihtiyaç duyar. Amatör uygulamalarda günler hatta bazen haftalar sürebilen yün yorgan kurutma işlemi, profesyonel fabrikalarda çok daha hızlı bir şekilde uygulanabilir.

Yorgan Yıkama Nasıl Yapılır?

Kale Halı Yıkama; verdiği hizmetler kapsamında yorganlarınızı ücretsiz olarak evlerden alıp en çözüm odaklı uygulamalar sonunda tekrar evlerinize teslim eder. Yorganların temizlenme aşamaları şu şekilde olmaktadır;

  • Önce, yorganlar cinsine göre ayrılmaktadır. Bu analiz, nasıl bir temizlik ürünü kullanılacağını, hangi derecelerde müdahale edileceğini belirlemede önemli rol oynar. Doğru bir çözümleme ile deformasyon gibi sorunların önüne geçilmektedir.
  • Fabrikamız bünyesinde bulunan temizlik materyallerinden biri de toz alma makinalarıdır. Bununla, yorganların tozlardan arındırılması sağlanarak yıkamaya hazır bir hale getirilir.
  • Tozlardan ayrılan yüzeylerdeki aktif lekeler ya da çok daha eski leke tarzı izler belirlenir. Bu kısımlar farklı bir uygulamaya tabi tutularak önceden temizlenmelidir. Aksi takdirde homojen bir temizlik süreci meydana getirmek mümkün olmayacaktır.
  • Ürünün cinsine en uygun deterjan ve leke çıkarıcı yardımcı ürünler seçilerek, tercih edilecek sıcaklık derecesi ayarlanır.
  • Üstün teknolojik avantajlardan yararlanarak üretilmiş sanayi tipi makinalarda yıkanır ve durulanır.
  • Yüksek devir sıkma işlemi gerçekleştirilir.
  • Kurutma odalarında hijyen kurallarına uygun bir şekilde kurutulur.
  • Paketlenen ürünler, ücretsiz olarak adreslere teslim edilir.

Nemli ve ıslak yüzeylerin bir bakteri yuvası olduğu unutulmamalıdır. Bütünsel bir kurutma organizasyonu oluşturmak bu açıdan çok büyük bir önem taşıyor. Yorganlarınızı nemli bir vaziyette kaldırır ya da kullanıma dahil ederseniz; bakteri ve parazit oluşumuna kapı aralamış olursunuz. Kale halı yıkama, temizliği sağlanan ürünleri, hijyenik ortamlarda uygun ısı derecelerinde kolayca kurutmakta, böylece tam bir temizlik sağlanabilmektedir.

Yün Yorgan Yıkama İstanbul

Yün yorganlar elyaf ürünlerden daha farklı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle daha özel uygulamaları gerekli kılmaktadır. Yünler koyun tüylerinin kırkılması ile elde edilen dokuma ürünlerindendir. Sıcak ve kimyasal müdahaleler sonucu yapısal değişikliklere maruz kalabilirler.

Yün yorgan yıkama İstanbul firmaları

Yün yorganlarda çekme gibi sorunlarla karşılaşmamak için mutlaka uzman bir firma tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Ayrıca, yanlış uygulamalar neticesinde sararma ve renk kaybı gibi istenmeyen sonuçlarla da karşılaşabilirsiniz.

Özel müdahalelerle yıkama işlemi uygulanan yün yorganlarınızın kurutulması da ayrı bir özen gerektirmektedir. İçlerde kalan nemli bölgeler çürüme ve bakteri oluşumu gibi durumlara sebep olabilir. Ayrıca yüksek ısılarda bozulmaya uğrayan bu ürün, evlerde ya tam temizlenemeyecek ya da doku kayıplarına maruz kalacaktır.

Kale Halı ve Yorgan Yıkama Hizmeti

Tam kapasiteli temizlik ve yıkama fabrikalarında, teknolojinin tüm imkanlarını sunan endüstriyel makinelerle doğru uygulamalar için, Kale Halı Yıkama firmamızdan destek alabilirsiniz. Ürünlerinize en doğru seansların uygulanması ve en verimli ürünlerin kullanılması gibi unsurlar, firmamız tarafından özenle seçilmektedir. Bunun için eğitimli ve deneyimli personel ihtiyacına karşılık gelen bir ekibe sahip olduğumuzu ve memnuniyet garantili bir hizmet sunumunu garanti etmekteyiz.

Kale halı yıkama ile yorgan ve battaniye yıkama hizmet talepleriniz %100 sizlerin memnuniyeti üzerine kurulmuş tesislerde çözüme kavuşturulmaktadır.

Ücretsiz servis olanağıyla, ekonomik paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmeti firmamızdan satın alarak; zaman, su ve temizlik ürünleri bazında tasarruf sağlarken, en sağlıklı sonuçları elde edeceksiniz.

Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece semt ve ilçelerinde oturuyor iseniz bizleri arayınız. Battaniye ve yorgan yıkama hizmeti için servislerimiz sizleri ziyaret edecektir.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...