Tıkla AraWhatsapp

Yeşilköy Halı Yıkama

Yeşilköy Halı Yıkama Fabrikaları

Kale halı yıkama fabrikası olarak bir çok ilçe ve semt’de ücretsiz servis seçeneklerimiz ile çalışmalar yapmaktayız. Buna yönelik olarak Yeşilköy halı yıkama talepleri içinde bu hizmetimiz sağlıyoruz. Hizmet bölgelerimiz içerisinde olan yeşilköy’e gün içerisinde servislerimiz hem halı alımları hemde yıkama işlemi tamamlanmış halıların teslimatı için gelmektedir. Bu sayede her gün mutlaka yeşilköy semtimize uğramaktayız.

Yeşilköy Halı Yıkama Taleplerinde Neden Bizi Seçmelisiniz?

  • Ekiplerimiz işinin ehli bir yapıya ve tecrübeye sahiptirler.
  • Her türlü halı için özel yıkama yöntemleri ile hizmet vermetkeyiz. Ve halılarınız garantimiz altındadır. Çin halısı, İpek halı, İran halısı, yün halı gibi her türlü halı için özel şampuanlarla yıkama işlemlerini garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
  • Fabrikamız toz alma, sıkma, yıkama, kurutma ve paketleme işlemlerini makine sistemleri ile gerçekleştirmektedir.
  • İşimize kesinlikle güvendiğimiz için %100 memnuniyet garantisini gönül rahatlığı ile vermekteyiz.
  • Whatsapp üzerinden talep etmeniz durumunda sizlerin halıları yıkanırken video çekimlerini yaparak tarafınıza ulaştırıyoruz. Bu sayede nasıl bir ortamda halılarınızın yıkandığını görüp inceleye biliyorsunuz. Kale halı yıkama olarak tam olarak şeffaf bir yapıya sahibiz.
  • Randevuya geç gelme ve halıların teslimatını söz verilenden daha geç getirme sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Yeterli sayıda olan servislerimiz sayesinde her şeyi tam zamanında gerçekleştirmenin rahatlığı içerisindeyiz.
  • Fiyat politikamız doğru ve gerçekçi rakamlardan oluşmaktadır. Ne piyasanın alt seviyesinde nede pahalı diyeceğimiz rakamlardan oluşmaktadır.

Yeşilköy halı yıkama firmaları arasında Kale halı yıkama olarak doru işleri yaptığımıza inanıyoruz. Hizmetlerimizin tamamında halılarınızı kendi halılarımız dan öte gören bir duruşa sahibiz. Kale halı yıkama markasının güvencesini sizlerde hissedeceksiniz. Bir müşteri doğru ve memnuniyet hedefli çalışma düşüncesi ile hizmet verilir ise bin müşteri anlamına geldiğini kabul ediyoruz. Bu nedenle ticari kardan çok memnuniyet ve kaliteli işçilik için çalışmalarımızda gerekli özeni göstererek hareket ediyoruz.

Yeşilköy’de halı yıkama fabrikası arayan siz değerli müşteri adayımız bize ulaşarak halılarınızı memnuniyet ve oluşa bilecek risklere karşı garantili olarak yıka ta bilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizleri 7/24 istediğiniz tüm saat aralığında 0212 909 36 28 nolu çağrı merkezi telefon numaramız dan ulaşa bilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...