Tıkla AraWhatsapp

Yeşilkent Halı Yıkama

Yeşilkent halı yıkama olarak önceliğimiz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda zaman kavramını en aza indirgeyerek olabildiğince hızlı ve güvenli bir şekilde halılarınızı teslim etmekteyiz.Halılarınız eviniz yada iş yerinizden servislerimiz aracılığıyla alınır. Öncelikle yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yıkama işlemini gerçekleştirirken sağlığa ve doğaya elverişli ürünler kullanmaya özellikle dikkat etmekteyiz. Ağır kimyasal temizlik ürünlerinin halıya verdiği zararın bilincinde olup bunları kullanmamakta ve şiddetle karşı çıkmaktayız. Bazı firmalar bunu göz ardı etmekte ve halılarınızın dokusunun bozulmasına yol açmaktadırlar. Bu ne şekilde olabilir; halının renginin solması ve renginde değişmeler,halıda sertleşmeler ve dokusunda bozulmalar şeklinde karşınıza çıkar.

Yeşilkent Halı Yıkama

Yeşilkent Halı Yıkama

Biz Yeşilkent halı yıkama olarak modern makinelerimiz, bilinçli ve tecrübeli personelimiz ile birinci önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Aynı zamanda kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamını sürdürebilmeniz için gerekli olan halı temizliğini bütçenizi zorlamayacak bir ücret karşılığında sunmaktayız. Halılarınız yıkandıktan sonra kurutma işlemi uygulanır. En son işlem kurutma odasında yapıldığından dolayı buranın hijyeni çok önemlidir. Halılarınız gerekli;ön yıkama,ana yıkama,durulama işlemlerinden sonra kurutma odasına alınır. Burada kontrolden geçen halılar yeterli temizlenmemiş olduğu taktirde yeniden aynı işlemler uygulanır. Ve tüm işlemler bittikten sonra servislerimiz aracılığıyla istenilen zaman diliminde sizlere teslim edilir.

Halı yıkama deneyim, kaliteli hizmet ve ustalık gerektiren bir sektördür. Halı yıkama aynı zamanda bir uzmanlık işidir ve hafife alınmamalıdır.

Yeşilkent halı yıkama olarak tüm bunların farkında ve bilincindeyiz. Halı yıkama bizim işimiz ve bırakın bu işi biz yapalım siz keyfini sürün.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...