Tıkla AraWhatsapp

Yerinde Yatak Yıkama

Yerinde Yatak Yıkama Firması

Yerinde yatak yıkama hizmetinin önemini bilen Kale halı yıkama müşterilerine bu hizmeti memnuniyet garantili olarak sunmaktadır. Araştırma ve istatistik uzmanlarının ortaya koyduğu verilere göre; insan ömrünün yaklaşık olarak yüzde 25’i uyuyarak geçiyor. Bu da demek oluyor ki, temizliğine en çok önem vermemiz gereken ev eşyalarının başında ‘yataklar’ gelmektedir. Gözle görülmeyen akar ve bakteriler; yatak, yorgan ve koltuk gibi insan vücuduna temas eden alanlarda birikerek aklınıza gelmeyecek sorunlar yaratabilir. Basit bir ev tozu akarı alerjisinden, akciğer ve solunum yolları tahribatına kadar kronik hastalıklara sebep olabilir.

Yatak ve yorganlarınızda bir gram toz içeren bölgede binlerce akar bulunmaktadır. İnsan vücudunun bıraktığı nem ve deri kırıntılarıyla beslenen bu parazitleri, spreyleme gibi yüzeysel bir temizlikle yok etmek mümkün değil. Ayrıca insan ısısını ve nemini hapseden bu ortamlarda küf ve mantar oluşma oranı da yüksektir.

Yerinde Yatak Yıkama Nasıl Yapılır?

Konforlu ve sağlıklı istirahat ve gece uyku seansları için yatağınızın tam kapasiteli bir temizliğe ihtiyacı var. Sık sık yatak koruyucu ve çarşaf değiştirmek elbette önemli. Fakat yeterli değil. Özellikle yatak süngerinin her milimetresine ulaşan bir müdahale gerekli. Ancak, özel üretim profesyonel makinelerle bu performans sağlanabilir. Kale Halı Yıkama tarafından sağlanan, yerinde yatak yıkama hizmeti ile kısa vadede etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.

  • Amaç: Yatakları tüm bakteri, mite, mantar ve küf benzeri zararlılardan arındırarak, sağlıklı bir hale getirmek. Bu zararlı organizmaların en uzun vadede önüne geçerek, konforlu bir standardı yakalamaktır. Açılımı; yüzeydeki toz, kırıntı ve lekeleri yok ederken, görülmeyen ve derinlerde yuvalanmış parazitleri ortadan kaldırmaktır.
  • Materyal: Yüksek bir performans sağlamak adına anti-mite, anti-alerjen ve anti-bakteriyel ürün kullanılmaktadır. Yüksek motor gücüne sahip basınç ve vakum makineleri, ana temizlik elemanlarıdır. Bunun yanında koku giderici ya da hoş koku verici maddeler de isteğe bağlı kullanılabilmektedir.
  • Yöntem: Önce yüzeydeki toz ve kalıntılar süpürülür. Basınçlı aletlerle yıkama işlemi yapılır. Son olarak vakumlama yöntemiyle bu su çekilir. Bu işlemler sırasında anti-bakteriyel deterjanlar kullanılmaktadır.

Yerinde yatak yıkama hizmetinin plan şeması bu maddelerden oluşmaktadır. İmalat esnasında üretime katılan tüm malzeme ve dokular Kale halı yıkama tarafından analiz edilerek en uygun işleme tabi tutulur.

Yerinde Yatak Yıkama Avantajları

Evlerimizde ve eşyalarımız da hijyen koşullarını sağlamak ve bunları yaparken zamandan tasarruf edebilmek, adrese dayalı hizmetleri daha tercih edilir hale getirmektedir. Bu yönde faaliyet gösteren firmaların, şahıs ve kurum boyutunda hijyen kurallarına uygun davranması önem teşkil ediyor. Kullanılan temizlik ekipmanlarından, bu hizmeti sağlayan personele kadar titiz bir çalışma süreciyle istenilen yüksek kalite sağlanmış olacaktır. Bu doğrultuda tüm yıkama hizmetlerini kurum ve şahıslara temin eden Kale Halı Yıkama, yerinde yatak yıkama taleplerinize en hızlı ve güvenilir cevabı vermektedir. Peki bu işlemin avantajları nelerdir? İşte onlardan bazıları:

  • Tüm makine ve ürünler evlere getirilerek, süreç en hızlı şekilde sonuca vardırılır.
  • Teslimat gerektiren bir hizmet olmadığı için zaman kaybettirmez.
  • İşleme birebir tanıklık edebilirsiniz.
  • Basınçlı makineler sayesinde iç kısımlara kadar ulaşmak mümkündür. Böylece zararlı bakteri ve parazitler sadece yüzeyden değil, tüm alanlardan arındırılmış olur.
  • İşlem sonunda sağlığa kötü yönde etki eden mikroorganizmalar ortadan kaldırılmış olacağından, kaliteli solunum sağlar.
  • Uyku saatlerini daha verimli hale getirir. Böylece gerçek bir dinlenme seansı yaşamış olursunuz.
  • Yataklarınızın daha güzel kokması odalardaki atmosfere de etki eder.

Genellikle insanlar, görünür toz ve lekelere müdahale etme gereksinimi duyar. Bu bir ölçüde doğru bir uygulama gibi gözükse de tam teşkilatlı bir temizlik olmadığı muhakkaktır. Yatakların iç kısımlarında olduğu gibi; koltuk ve halılarda da yerinde yıkama hizmeti verilmektedir. Bu hizmetler sadece müşteriye kolaylık sağlaması amacıyla yapılmamakta, daha çok sağlıklı yüzeyler oluşturmayı hedef almaktadır.

Kale halı yıkama ile yerinde yatak, battaniye ve yorgan yıkama yanında yerinde halı yıkama hizmetlerimizde mevcuttur. Metre kare hesaplaması yaparak fiyatlandırma belirlenmektedir.

Yerinde Yatak Yıkama Hizmeti

Firmamız, yataklarınızı evlere gönderdiği eğitimli ve üst düzey personeller aracılığıyla yıkamaktadır. Bu uygulama, sıradan bir yıkama hizmeti olmayıp, yaşam alanlarınızın bol oksijenli ve aile bireyleriniz için elverişli olmasını sağlamaktadır. Kale Halı Yıkama yetkililerini arayarak hızlı bir randevu oluşturabilir ve bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Kullandığımız tüm makine ve yardımcı temizlik ürünleri A kalite olup, dokumaların yapısına özel müdahalelere imkan veren  bir tercih ağına sahiptir. Bu noktada, deneyimli ve donanımlı bir ekip ile doğru yöntemler rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...