Tıkla AraWhatsapp

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama Yerinde halı yıkama firması

Yerinde halı yıkama hizmet taleplerini Kale Halı Yıkama firması olarak, teknolojik özel makinelerimiz ve deneyimli personellerimiz ile sorunsuz ve memnuniyet garantili gerçekleştirmekteyiz.

Her geçen gün ‘yerinde halı yıkama’ hizmetlerine olan talep artmakta ve bu yönde hizmet veren firmaların sayısı da aynı doğrultuda bir grafik sergilemektedir. Bu hususta en çok önem arz eden nokta; hizmetin kalitesi, deneyimli ekip çalışması ve gerekli ekipmanların mevcudiyeti olarak özetlenebilir. Firmamız bu doğrultuda tüm beklentilerin karşılanacağını taahhüt etmekte; mekâna ve temizlenecek halının dokumasına uygun bir hizmet kalitesi sunmayı vaat-etmektedir.

Yerinde Halı Yıkama Fiyatları

Kişiye ve kurumlara özel tüm hizmet sunumu alımlarında; hizmetin kalitesi ve yeterliliğinden sonra en çok merak edilen husus; hizmetin bedelidir. Müşteri bazında bir değerlendirme yapılacak olursa; kaliteli bir hizmetin yanında, ekonomik kolaylık beklentisinin de aynı düzeyde olduğu görülmektedir.

Firmamız tüm bu bilgiler doğrultusunda, uygun fiyat beklentisini karşılarken, bir yandan da %100 memnuniyet garantisi vermektedir.

Halı Yıkama Yerinde Nasıl Yapılır?

Halı yıkama hizmeti denildiğinde akla ilk gelen; halılarınızı firmalara gönderip, temizleme işlemi bittikten sonra teslim aldığınız klasik uygulamadır. Fakat ileri teknolojik ekipmanlar sayesinde yerinde halı yıkama uygulamalarına geçilmiş; böylece bir çok mekan ve ürün temizliği açısından kolaylık sağlanmıştır. Yerinde halı / koltuk yıkama hizmeti verilen durumlara göz atacak olursak;

 • Yerinden kaldırılması güç olan; koltuk – halı – yataklarda,
 • Hassas bir dokunuş gerektiren el örme ve yün halılarda
 • Kurum / Cami / Kurslar / Oteller / İş Yerleri / Recidence / Plazalar / Depolar vb. mekanların halı, koltuk temizliğinde,
 • Yere ek malzemelerle monte edilmiş tüm halılarda,

bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Kale Halı Yıkama firması olarak; her türlü malzemeye özel şampuan ve makineler kullanarak hizmet vermekteyiz. Kıymetli ve el dokuması halılarda özel malzemenin yanı-sıra, özel bir hassasiyet uygulanması konusunda da itinalı davranmaktayız.

İstanbul Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin geniş bölgelere hitap eden firmalarla çalışması yerinde olacaktır. İstanbul genelinde bir çok bölgede faaliyet gösteren firmaların sayısı az olmakla birlikte; firmamız bir çok bölgeye elini uzatabilecek bir ekip ve donanıma sahiptir.

7/24 müşteri desteği ve ücretsiz servis hizmeti sayesinde bir çok bölgenin seçkin firması olma yönünde ilerlemekteyiz.

İstanbul Cami Halısı Yıkama

Bir çok mekanın iç dekorasyonunda vazgeçilmez detaylardan biri halı çeşitleridir. Bir çok amaca yönelik kullanılmakta olan halılar; mekanın ısıtılması, temiz tutulması, göze hitap etmesi, mekana ve ortamın karakterine uyum sağlaması, ses ve ısı yalıtımına katkıda bulunması gibi pek çok ihtiyaca karşılık vermektedir. Özellikle büyük ve uğrak mekanların zeminlerinde olmazsa olmaz unsurlardan biridir. Bu mekanların başında da tabi ki camilerimiz gelmekte.

Camiler; ilahi bir amaca hizmet eden kutsal mekanlar olması hasebiyle, her zaman temiz ve uyumlu olmak zorunluluğunu taşımaktadır. Genellikle duvardan duvara tam bir zemin kaplaması uygulanan cami içlerinde –özellikle büyük metrekareli olanlarda- temizlik önemli bir sorun haline gelebilmektedir. Günlük bir toz alma seansının böyle çok ayak basılan yerlerde yeterli olmadığı gerçeği yadsınamaz. Camiler, iç ve dış kompozisyon olarak tevhid inancını yansıtan ibadet yerleri. Peki böyle önem arz eden bir mekanın temizliği nasıl yapılabilir?

istanbul cami halısı yıkama

istanbul cami halısı yıkama firması

İşte; yerinde halı yıkama hizmetlerinin en çok işlev gösterdiği yerlerden biri de camiler… Her gün ayak basılması gerekliliği ile halıların kaldırılması ve bir müddet zeminin boş bırakılması mümkün olmamakta. İşte bu noktada yerinde halı yıkama teknolojisi önemli hale geliyor. Cami halılarının temizliğinde; mekanın metrekaresine ve malzemenin cinsine uygun düşecek tarzda malzeme ve personelle bir hizmet alımı uygun olacaktır.

Halıfleks Nedir? Nasıl Yıkanmalıdır?

Halıfleks; iç mekan zemin kapatma seçenekleri arasında uygun maliyetiyle göze çarpan bir uygulamadır. Uzun yıllar boyunca bir çok mekanın örtülmesinde tercih edilen bu uygulamanın en önemli özelliği; mekanda açık bir alan kalmayacak şekilde ve çoğunlukla tek parça halinde bir kaplama yapılmasıdır. Ürünün meydana getirilmesi aşamasında; elyaf halinde gelen harman olefin makine sathına yayılarak iğneleme işlemine tâbi tutulur. Arka satıh lateks ya da kalsit ile kaplanır. Bu işlemin getirisi; kullanılan mekanda ses ve ısı yalıtımı sağlamasıyla, enerji tasarrufuna sebep olmasıdır.

Kullanımı ve bakımı kolay ürünler arasında gösterebileceğimiz halıflekslerin yıkanması sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcut. Malzemenin cinsine göre ve ihtiyaç duyduğu şiddet oranında, temizlik malzemesini otomatik olarak ayarlayan akıllı aletler sayesinde; kusursuz olarak bu işlemi tamamlamak mümkün. Dokuyu ve rengi hiçbir kayba uğratmadan derinlemesine bir temizlik için profesyonel makinelere başvurmak gerekiyor. İşte bu noktada firmamız tam teşekküllü bir hizmet sunumu gerçekleştirmektedir.

Dokuma halı, koltuk, battaniye, yorgan, perde vb. gereçlerde olduğu gibi halıfleks temizleme işleminde de standart bazı aşamalar mevcuttur:

 • Toz alma
 • Yıkama
 • Sıkma (Malzemeye Göre)
 • Kurutma

Herhangi bir ürün için; temizlik işleminin ardından, uzun müddet ıslak kalması yıpranmaya yol açacaktır. Bu yüzden temizliğin en önemli aşamasını kurutma işlemi oluşturmaktadır. Fakat burada da dikkat edilmesi gerek husus; kurutma işlemi yapılırken oluşabilecek kir ve lekelerin önüne geçmek olacaktır. Yıkama sırasında gösterilen hassasiyetin, aynı oranda kurutma aşamasında da gösterilmesi önemli. İşte bu aşamada kullanılan aletin yeterlilik derecesi kadar, uygulamayı yapacak ekibin deneyimi de dikkate alınması gereken bir nokta.

Evde Halı Yıkama Firması

Ülke genelinde evde halı yıkama hizmeti veren firmalar olduğu bir gerçek. Fakat bu işi, her firmanın kurallara riayet ederek yaptığı söylenemez. Özellikle alt yapı oluşumu işin hakkını verebilmek açısından önemli. Alt yapısı eksik bir firmanın bu hizmeti vermesi, insanları mağdur etmek, vaktini ve parasını boşa harcatmak anlamına geliyor.

Burada altı çizilmek istenen nokta; yeterli bir teknolojik donanıma sahip olmadan, elindeki standart halı yıkama süpürgeleriyle ve deneyimsiz bir ekiple bu işi yapan firma sayısı azımsanamayacak kadar çok. Evlerde halı yıkama, yerinden sökülmesi uygun ve mümkün olmayan halı vb malzemeler için geçerli olup genellikle şu yöntemler doğrultusunda yapılmaktadır;

 • Buharlı Halı Yıkama
 • Şampuanlı-Köpüklü Halı Yıkama
 • Kuru Köpüklü Halı Yıkama
 • Talaşlı Halı Yıkama
 • Chem-Dry Karbonatlı Halı Yıkama

Uygulanan bu standart yöntemler firmaya göre değişiklik göstermekle birlikte; genellikle uygulanacak yüzeyin cinsine uygun olan yöntem seçilmelidir. İşte tüm bu detaylara hakim bir firma ile çalışmanız ürününüzün zarara uğramaması açısından önem teşkil ediyor.

Kale Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

Kale Halı Yıkama firması olarak kendimizi hizmet satan bir oluşum olarak değil; hizmet sunan profesyonel bir kuruluş olarak nitelemekteyiz. Hizmet satan tüm kurumların değer yargısı ‘ticarî kâr’ odaklıdır. Fakat müşteri memnuniyetinin ön plana çıktığı tüm sektörlerde hizmet sunumu öncelik arz etmektedir. Her şeyden önce bizim referansımız yaptığımız iş ve sunduğumuz hizmetin kalitesidir. Deneyimli ve uzman ekibimizle birlikte yaptığımız her işin sorumluluğunu birlikte omuzladık. Güler yüzle uğurladığımız tüm müşterilimizin ardından alt yapımızı daha da zengin hale getirdik.

İşte bu alt yapı ve tam teşekküllü teçhizatımız ile verdiğimiz hizmetlerin başında halı (evde teslim/yerinde) yıkama hizmeti gelmektedir. Ürün temizliğinde yapılacak uygulamaya geçmeden; tüm aşamalarda bizimle 7/24 iletişime geçebileceğinizi, ve işlemin safhalarından haberdar edileceğinizi bilmenizde fayda var. Bunun yanı-sıra yerinde halı yıkama hizmetimize müracaat edecek müşterilerimiz için de aynı hassasiyeti taşıdığımızı ve uygulanacak malzemeye uygun materyallerle hizmet vereceğimizi beyan etmekteyiz. Halı yıkama dışında, yorgan yıkama, battaniye yıkama, zebra ve stor perde yıkama, yerinde koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, yatak yıkama, sandalye yıkama gibi pek çok ihtiyaca da karşılık vermekteyiz.

İstanbul Ofiste Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama uygulaması dahilinde; hizmetin alınabileceği yerler arasında ofis temizliğinden de bahsetmek gerekiyor. Bilindiği üzere ofis; bir çok iş potansiyeline yönelik farklı dizaynlarda karşılaşabileceğimiz çalışma alanlarıdır. Hemen-hemen hepsinin iç mekanda ortak noktası, mekanı süsleyen ve koruyan halılardır. Ticarî amaçlı her iş yeri ve ofisin günlük misafir oranı oldukça yüksek olabilmekte. Bu sebeple konut temizliğinden daha fazla bir özene sahip. Ofisler, daha sık kirlenen ve sürekli hijyen kuralları çerçevesinde bir kaliteyi yakalaması gereken mekanlar arasında yerini alıyor. Fakat genellikle ofis halıları, yere monte edilmiş şekilde ve büyük çaplı olabilmeleri sebebiyle yerinde temizlenmesi gereken eşyalardan biri. İşte bu noktada ofiste halı temizliği uygulamasına müracaat edilmeli. Gerekli ekipmanlarla profesyonel ellere teslim edilmelidir.

Ofis halısı yıkama

Ofis halısı yıkama firması

Yerinde Halı Yıkama Yapılan Mekanlar

Halılar; evden alınıp temizleme aşamasından sonra tekrar adrese teslim edilebildiği gibi çok zaman yerinden kaldırılmadan temizlenmesi gerekmektedir. Bu hizmetin verildiği mekanlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Camiler / Mescitler
 • Konut / Hane
 • Kurs ve benzeri kurumlar
 • Oteller
 • İş Yerleri / Ofisler
 • Recidence ve Plazalar
 • Depolar
 • Okul ve Anaokulları
 • Dernekler
 • Toplantı salonları / Düğün mekanları
Avcılar Halı Yıkama

Kale Avcılar Halı Yıkama Fabrikası olarak; gittikçe geniş bir çevreye yayılma göstermekteyiz. Hizmet bölgemizi her geçen gün büyütmekte ve yeni bölgeleri bünyemize dahil etmekteyiz. Bu doğrultuda Avcılar ilçesi ve sınırlarındaki tüm semtleri de hizmet kalitemizi sunmak adına bünyemize katmış bulunmaktayız. Tüm halı çeşitlerinin temizlenmesine yönelik ihtiyaçlarınızda bizleri arayarak, randevu oluşturabilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...