Tıkla AraWhatsapp

Yenibosna Halı Yıkama

Hayatımızın merkezi olan evlerimiz, yaşam alanımız, ailemizin yani en değerli varlıklarımızın hayatlarını sürdürdüğü yer. Bizim için bu kadar önemli olan bu mekanların temizliğine de bir o kadar önem vermemiz gereklidir. Evlerimizde yapacağımız temizlikte de en çok kirlenen, sürekli üzerinde olduğumuz halılarımıza ayrı bir özen göstermeliyiz. Bu özeni göstermekte tabi ki çok yorucu bir uğraştır. Özellikle ev hanımlarının en yorucu ve zorlayıcı temizlik alanlarıdır.

İşte hanımların ve tabi ki bu zor konuda yardımına mutlaka ihtiyaç duyulan beyleri, bu yorucu telaşlarından kurtarmak adına yenibosna halı yıkama firmamız halılarınızı en yüksek sağlık ve temizlik kriterleriyle alındığı gün kadar saf ve pak bir hale getirme sözü veriyor.Yenibosna Halı Yıkama

Firmamızın Halı Yıkama Kriterleri
Firmamız evlerinizden teslim aldığı halılarınızı, bu amaç adına yapılmış olan son teknoloji makineleriyle yoğun sıcaklıkta temizlemektedir. Bilindiği üzere evlerimizde kullandığımız elektrik süpürgeleri toz ve pislikleri çekerek almak yerine aslında halının içine biriktirmektedir. Elimizde yıkamaya çalıştığımız halılarımızda da yeterli derecede mikropları çekebileceğimiz bir vakum sistemi tabi ki mevcut değil. Bu bağlamda izlediğimiz temizlik politikası ile kullandığımız aletler ihtiyacınız olan temizlik kriterlerine sahip olmanızı sağlamaktadır.

Halı temizliğini bu denli önemli hale getiren bir diğer noktada evlerde küçük çocuklarımızın sürekli halılarımızın üzerinde büyümesidir. Çocuklarımızın sağlığı tabi ki en önemli çalışma politikamızdır. Çocuklarımızın sağlığına verdiğimiz önem doğrultusunda, halılarınızı yıkarken birçok anti bakteriyel malzeme kullanmaktayız. Bu malzemelerin en önemli kriteri ise hiçbir şekilde sağlığa özellikle de çocuk sağlığına uygun malzemelerden oluşmasıdır. Bu sayede temizlik yaparken sağlığınızı da önemsemekteyiz. Malumunuz temizlik işi kimyasal maddeler ile yapılabilen bir eylemdir. Bizim politikamızda bu kimyasal kullanımı en düşük seviyede tutarak, gerekli derecede uygulamaktır.

Dünyada  temizlik malzemesi üreticisi olan tüm büyük firmaların, bu malzemelerin kullanımı ile alakalı uygulanmasını istedikleri prosedürlere bakıldığında şu maddeler dikkatimizi çekmektedir.

  • Doğru malzeme doğru yerde kullanılmalı,
  • Temizlik malzemesi gerektiği kadar kullanılmalı,
  • Temizlik malzemeleri karıştırılmadan kullanılmalı, bu şekilde kimyasal reaksiyonlar engelleyerek, insan sağlığına zararlı hale gelmesi engellenir.

İşte bu maddeler yenibosna halı yıkama fabrikamız temizlik politikalarında çok önemli yer teşkil etmektedir. Bu sayede sizlere daha temiz ve daha sağlıklı bir hizmet verebilmekteyiz. Firmamız tüm personeliyle ve tecrübesiyle halılarınızın temizliği için çalışmaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...