Tıkla AraWhatsapp

Velibaba Halı Yıkama

Velibaba Halı Yıkama Fabrikası

Velibaba halı yıkama firmamızın hizmet verdiği bölgeler içerisinde yer alan bir Pendik semtidir. Ortalama bir nüfusa sahip olan bölge titiz yaklaşımından dolayı yıl içerisinde 2- 3 defa halı yıkatma talebinde bulunmaktadır. Kale halı yıkama firması olarak bizler Velibaba mahallesinin yoğun talebini en hızlı şekilde cevap vermeye çalışarak yardımlarına koşmaktayız.

7/24 faaliyet gösteren firmamız fabrikamızda yer alan son sistem aletleri ile en kısa sürede en iyi temizliği çıkarmaya çalışmaktadır.

Halı yıkama ilkeleri diğer firmalara nazaran Velibaba halı yıkama hizmet bölgesinde ilk hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve sağlıkları açısından en iyi temizliği yapmaktır. Halı yıkama temizliği diğer yapılan temizliklere nazaran çok daha hassas olduğu için özenle ve titizlikle yapılması gerekmektedir. Hassas yapıya sahip olan halıların yanı sıra antika değeri taşıyan halıların yıkanması da çok önemlidir. Bazı temizlik ürünleri halıların renginin solmasına neden olurken bazıları da çok kısa sürede yıpranmasına neden olur. Firmamız bu gibi sorunların meydana gelmemesi ve müşterilerimizin hayal kırıklığına uğramaması için en iyi halı yıkama makinelerini kullanarak en kaliteli şampuanlar ile temizliği gerçekleştirmektedir.

Siz de Velibaba halı yıkama hizmetinden yararlanmak ve değerli halılarınızın yıpranmamasını istiyorsanız en kısa sürede iletişime geçin. Servislerimiz hızlı bir şekilde halılarınızı sizlerden teslim alacak ve fabrika alanımıza getireceklerdir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...