Tıkla AraWhatsapp

Ünalan Halı Yıkama

Ünalan Halı Yıkama Firmaları

İstanbul iline bağlı Anadolu Yakası’nda yer alan Üsküdar ilçesinin bir mahallesi olan Ünalan, kalabalık bir nüfusa sahiptir. Temizlik her alanda büyük hassasiyet gerektirdiği için titizliğe önem veren Kale halı yıkama firmamız bölgede hizmet vererek insanların ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması için uğraş vermektedir.

Ünalan halı yıkama bölgesinde halıların en iyi şekilde temizlenmesi, insanların sağlıklarına önem vermesi ve halılar üzerine yerleşmiş bakterilerden enfeksiyon kapma ihtimalini yok etmek için 7/24 çalışma sürdürerek en hızlı şekilde halıların temizliğini yaparak teslimatını yapma çabasındayız. Ünalan halı yıkama hizmet bölgelerimiz arasında yerini alarak müşterilerimizin bizimle iletişim kurması halinde bölgede yer alan servisler en hızlı şekilde halıları belirtilen adresten teslim alarak fabrikamıza getirmektedirler.

Ünalan Halı Yıkama hizmeti için doğru seçeneğin KALE HALI YIKAMA olduğunu bizlerle çalıştığınızda sizde tecrübe etmiş olacaksınız.

Halılar burada ön yıkama, şampuanlama, durulama vb. işlemlerden geçtikten sonra özel kurutma odalarına götürülerek kurumaları sağlanmaktadır. Halıların kurulama işlemi tamamlandıktan sonra kısa süre içerisinde halıların geri teslim işlemi yapılmaya çalışılmaktadır. Ünalan halı yıkama bölgesinde yer alan müşterilerimize her daim en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan firmamız müşteri memnuniyetini de ilk sırada gözetmektedir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...