Tıkla AraWhatsapp

Tepecik Halı Yıkama

Şirketimiz kuruluşu itibariyle geçmişten aldığı tecrübe ve geleceğin verdiği umut ile günümüzde halı yıkama işlerine hız kesmeden devam etmektedir. Halılarınızı sizleri yormadan evinize kadar gelip aldıktan sonra fabrikamızda tek tek tasnif edip (halı türlerine göre uygulanan temizlik işlemleri farklıdır bu yüzden türe göre ayrım yapılması gerekir)   ayırmaktayız.  Daha sonra diğer işlemlere geçmekteyiz. Şirketimizin başlıca amacı sizlerin istekleri doğrultusunda  gayret ve çaba ile müşteri memnuniyetini  ön planda tutup halılarınızı özveri ile yıkamaktır.

Tepecik Halı  Yıkama Fotoğrafı

Tepecik Halı Yıkama

Halılarınızın uzun ömürlü ve dayanıklı olması, ayrıca evinizin güzel görüntüsünün uzun yıllar bir parçası olmasının başlıca faktörü halınızın temiz ve sağlıklı olmasından geçiyor. Biz Tepecik Halı  Yıkama  olarak  yaptığımız  işin  kalitesini  ve  farkını burada ortaya koymaktayız. Halılarınızın ömürlerini korumak ve son derece hijyenik  olmalarını sağlamak amacıyla yıkamada kullandığımız malzemeler kaliteli ürünler olup, makinelerimizin  ise hepsinin bakımı düzenli olarak yapılmaktadır.

Halı deyip geçmeyin, çünkü halılar yapısı ve içeriği bakımından üzerinde birçok mikrop barındırırlar. İşte bu yüzden halılarında bakımlarının düzenli yapılması gerekir. Halı yıkama zor ve zahmetli bir iştir. Tepecik Halı Yıkama olarak sizleri bu yoğun çaba ve efor sarfettiren fakat yinede istenen sonucun elde edilemediği  durumdan kurtarmak ve o değerli vaktinizi daha güzel bir şekilde harcamanızı  istiyoruz. Her mevsim  kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiş bir şirket olarak halılarınızı evinizden bizzat alıp gerekli bakımlardan geçirip, özenle yıkayıp, en kısa sürede tekrar size teslim ediyoruz.  Çünkü halı yıkama ihmale gelmeyen, uzmanlık gerektiren bir sektördür.

Sizde her yıl bayramlarda, özel günlerde veya halınızın kirlendiğini hissettiğiniz herhangi bir günde zamanınızın çoğunu harcayarak, aşırı efor ve çaba sarfederek halınızı yıkamaya, temizlemeye çalışıyorsanız fakat istediğiniz sonucu bir türlü elde edemediyseniz doğru adrestesiniz.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet ve uygun fiyatlarla halı veya halılarınızı yıkatmak istiyorsanız şirketimizi arayıp bilgi alabilir, halılarınızı titizlikle yıkatmak üzere, güvenle  bize teslim edebilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...