Tıkla Ara+902128751000

Taşdelen Halı Yıkama

Taşdelen Halı Yıkama Firması

Taşdelen, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Çekmeköy ilçesine bağlı bir semttir. Semtimizde evde halı yıkama yasağı vardır. Eskiden insanlar evde halılarını yıkayarak Dezenfekte ettiklerini düşünürlerdi. 21. yüzyıla girdiğimizden beri insanlarımız yaşadıkları yerleri daha da sahiplenerek, yaşadıkları çevreye özen göstermeye başlamışlardır. Çünkü cadde ve sokaklarda yıkanmaya çalışan halılarda Hijyen sağlanmadığı gibi, bilinçsizce kullanılan deterjanlar doğaya zarar vermekte, yol kenarlarındaki ağaç, çiçek gibi canlı varlıkları da öldürmektedir.

Biz tam bu noktada Taşdelen Halı Yıkama Firması olarak konuya vakıf bir oluşum içinde kurulmuş bir şirketiz. Amacımız Taşdelen semtindeki müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak onlarla birlikte ilerleyebilmektir. Halılarda oluşan zor kirlerin, özellikle çay lekesi, kahve lekesi, renkli meyve suyu lekeleri üzerinde, kullandığımız en güvenilir halı şampuanları ile son teknoloji halı yıkama makinelerini kullanarak temizlemekteyiz.

Taşdelen Halı Yıkama‘da Teknolojinin en son yeniliklerini sizlere sağlamaktayız. Ve müşteri memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Taşdelen Halı Yıkama Firması olarak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir ekiple hizmet vermekteyiz. Firma olarak teknolojiyi takip ederek, yıkanan halıların en iyi sonuçlara ulaştıracak teknolojik makine alımlarını da gerçekleştirerek çağı yakalamış ve gelişime açık bir yapıdayız.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*