Tıkla AraWhatsapp

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Stor Zebra Perde Yıkama Firması

Stor ve Zebra Perde yıkama işlemleri için Kale Halı Yıkama siz müşterilerine ücretsiz servis seçenekleri ile çözüm odaklı çalışma gerçekleştirmektedir. Mekanizmalı perde sistemleri dendiğinde ilk akla gelen, stor perdeler… Bir çok ortamda armonik bir nitelik gösteren bu örtü sistemleri, aynı zamanda pratik bir kullanım sağlar. Manuel uygulamalı modeller olduğu gibi, kumanda edilebilme özellikleriyle de gün geçtikçe daha çok rağbet görmeye başlamıştır. Tabi,bu ürünleri tercih edilebilir kılan özelliklerin başında; renk ve desen yelpazesinin genişliği gelmektedir. Stor perde olarak adlandırılan bu mekanizmanın bir alt grubu ya da yan dalı olarak niteleyebileceğimiz zebra perdeler ise, yine benzer özellikleri barındırması sebebiyle iç mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Çiftli bir kullanım sağlayan bu grup, tül ve perde ihtiyacını tek bir kurguda birleştirmeyi başarmıştır. Şeritler halinde bir görünüm sunması hoş bir izlenim sunarken, temizlik aşamasını daha çetrefilli bir hale getirebilmektedir.

Tüm tekstil ürünleri ve ev eşyalarının belli bir kirlenme süresi vardır. Kullanma sıklığı ve dışa dönük olmalarının dışında pek çok farklı etken bu sürece etki edebilir. Yeni üretim dokumalar bu hususta daha özel bir performans sergiliyor. Zor kirlenme ve kolay temizlenme gibi kavramları karşılamaları bakımından, temizliğe harcanan zamandan tasarruf ederler. Üretimde kumaşın hava almasını engelleyen ‘apre’ kullanımı kir tutma periyotlarını uzatmaktadır. Fakat herhangi bir üretim için kir, leke ve bakteri barındırmama söz konusu olamaz. Her yüzey zamanla bazı istenmeyen durumlara maruz kalabilir. Özellikle dış etkenli kazalar sonucunda stor ve zebra perdelerde bazı lekeler oluşabilir. Bilinçsiz müdahaleler dokumaların zarar görüp yıpranmasına ya da lekelerin kalıcı hale gelmesine neden olabilir.

Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Stor perdeler, bağlandıkları düzenekten sökülerek yıkama fabrikalarında uygun yöntemlere tabi tutulur. Burada dikkat edilecek noktalardan biri; perdeyi temizlenirken ısı derecesini doğru ayarlamaktır. Sertleştirilerek ve ışığı süzecek bir kıvama getirilerek üretilen stor perdeler, her temizlik ürünü ile uyumluluk göstermeyecektir. Dokumanın ve imalat sürecinin analizine göre bir müdahale gerekmektedir. Böylece hasarsız bir yenileme işlemi gerçekleştirilmiş olur. En verimli sonuca ulaşmak için; geniş alanlarda, uygun yıkama makineleri ve kaliteli temizlik ürünleri ile hassas bir dokunuş gerekmektedir. İşi profesyonel ellere bırakmak en doğru seçenek olacaktır.

Zebra Perde Nasıl Yıkanır?

Stor perdenin temizlenmesinde uygulanan yöntemlerin benzeri, zebra perdelere yapılan müdahalelerde de karşımıza çıkmaktadır. Çift katlı bir sistemden müteşekkil bu mekanizmalar, biraz daha hassas ve detaylı bir dokunuşa ihtiyaç duyar. Zebra perdeleri yıkama-temizleme gibi işlemlerden önce, bir profesyonel yardımı almak daha doğru olacaktır. Kendi başınıza, kurgulanmamış bir müdahale geri dönüşümsüz kayıplara yol açabilir. Bu kayıp görsel ya da fonksiyonel olabileceği gibi, noksan bir temizlik sonucu zaman ve iş gücü kaybı anlamına da gelebilir. Çünkü, ancak özel makinelerle dokuya zarar vermeden bir operasyon yapmak mümkün olabilir. Aksi takdirde renk solması, yıpranma ve işlev bozukluğu gibi sorunlarla karşılaşmak kaçınılmaz olacaktır.

Stor ve Zebra Perde Evde Yıkama

Mekanizmalı perdeler kapsamında yer alan bu sistemlerin, profesyonel bir işlem görmesi gerekmektedir. Stor perdeler düz bir zeminde, sabun-şampuan ve su yardımıyla yıkanabilir. Fakat burada önemli olan, üretimde kullanılan malzemelerdir. Bazen tek bir tekstil ürünü kullanılırken bazen farklı dokumalardan sentez oluşturulabilmektedir. Öncelikle ürün analizinin doğru yapılması gerekir. Ayrıca üzerinde yerleşmemiş toz ve kalıntılardan arındırmadan yıkama işlemi yapılmamalıdır. Yumuşak dokunuşlarla silmek de bir dereceye kadar yeterli gelebilir. Fakat belli aralıklarla profesyonel bir firmadan bu hizmeti karşılamak, daha hijyenik ve sağlıklı bir sonuç elde etmenizi sağlar. Stor perdelerin aksine ikili bir kullanım sağlayan zebra perdeler her zeminde yıkanmamalı, özel bir makine ile müdahale edilmelidir.

Stor ve Zebra Perde Yıkama Fiyatları

Kale halı yıkama, hizmet politikası gereği en uygun bütçeli uygulamaları, üstün kalite standartları seviyesinde sunmaktadır. Burada adet sayısı ve boyutları fiyatı belirleyen unsurlardandır. Zamana endeksli ve uzman bir yaklaşım gerektiren hizmet alımlarında, işi en verimli zaman diliminde sonuçlandırmak ve müşterinin memnuniyet düzeyini azami seviyede yakalamak hedeflenmektedir. Fiyat teklifi almak ve süreç hakkında bilgi sahibi olmak için 7/24 müşteri destek hattını arayabilirsiniz. Talebin mahiyeti fiyatlandırmada en etkili unsurdur; fakat kurumsal anlamda ekonomik paketler sunan bir firma ile çalışmak bu hususta daha belirleyici olacaktır.

Kale Halı ve Perde Yıkama Hizmet Bölgeleri

Perde yıkama hizmet talepleri için halı yıkama bölgelerimiz dahilinde cevap vermekteyiz. Stor ve zebra perdelerinizi eğer ki Büyükçekmece, Avcılar, Küçükçekmece, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinde oturuyorsanız bizleri 7/24 arayarak randevu oluştura bilirsiniz.

Kale halı yıkama ile perdeleriniz dışında bir çok hizmet seçeneğimiz mevcuttur. Yorgan yıkama ve Battaniye yıkama gibi hizmet seçenekleri için bizleri araya bilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...