Tıkla AraWhatsapp

Sefaköy Halı Yıkama

Sefaköy Halı Yıkama, Büyükçekmece ilçesine bağlı Sefaköy semtinde yer almaktadır.  Firmamız, düzenli olarak servis araçları ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için evlere hizmet vermektedir.Evlerimizin en önemli dekoratif ürünü olan halılar ile her an iç iç yaşamaktayız.

Sefaköy Halı Yıkama

Sefaköy Halı Yıkama

Hayatımızın bir parçası olan halılarımız, zamanla ilk günkü parlaklığını yitirir ve kirli bir görünüme bürünür. Sağlığınız için halılarınızı yılda bir veya iki kez mutlaka yıkatmanız gerekmektedir. Gerekli sıklıkta yıkanmayan halılarda koku ve kir oluşup, mikroorganizmalar ürer. Evde yıkanan halılar ise kirden yeterince arınamaz. Sefaköy Halı Yıkama Fabrikası tecrübeli ve uzman kadrosu ile halınızı en ince ayrıntısına kadar özenle temizler. Kalite standartlarına uygun olarak, insan sağlığına hiç bir şekilde zarar vermeyen özel şampuanlarla halınız ışıl ışıl olur. Size de sadece halınızın ilk günkü halinin ve güzelliğinin tadını çıkartmak kalır.Sefaköy Halı Yıkama Fabrikası

Sefaköy Halı Yıkama Firması, konusunda uzman kadrosu ve yıllardır süregelen kalitesi ile müşteri memnuniyetine çok önem verir. El dokuma halılarınızı, ipek halılarınızı, Isparta ya da shaggy halılarınız dokuma özelliğine göre ayrılarak, cins ve niteliklerine göre bölümlendirilip uygun şekilde yıkanır. Değerli müşterilerimizin arzusuna göre halılarınız overlok hizmetine tabii tutulur. Saçaklar yenilenir ve halınız pırıl pırıl ilk günkü gibi canlı ve parlak görünümüne kavuşur. Sefaköy Halı Yıkama Hizmeti, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ile güvenli hizmeti en hızlı şekilde gerçekleştirir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...