Tıkla AraWhatsapp

Regnum Halı Yıkama

Kale Halı Yıkama olarak özel rezidans siteleri için özel servis hizmetlerimiz mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de Regnum rezidans projesidir.  Regnum Halı Yıkama ismi altında bu bölgeye özel servis hizmetimiz ile halılarınızı hızlı ve bir şekilde alıyor ve son teknolojiye uygun dizayn edilmiş fabrikamızda yıkama  ve kurutma işlemlerini yaparak tekrardan evinize getirerek sizlere teslim etmekteyiz.

Regnum Halı Yıkama

Regnum Halı Yıkama

Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar gibi bu tür rezidans site projelerinin tamamına özel servis hizmetimiz vardır. Amacımız Rengum da olduğu gibi halı yıkama taleplerine hızlı ve pratik çözümler sunmaktır. Buna bağlı olarak bölgeye özel ücretsiz servis olanaklarımız ile bir çok halı yıkama fabrikasından farklı bir müşteri memnuniyet anlayışımız olduğunu kanıtlıyoruz.

Kale halı yıkama olarak müşteri bazlı pratik çözümler sunmaktayız. Bölgesel ücretsiz servis hizmetlerimizde bunlardan bir tanesidir.

Regnum Halı Yıkama talepleriniz için bizleri 7/24 istediğiniz saat aralığında araya bilirsiniz. Gecenin 2’si bile olsa telefonlarımızı müşterilerimize her zaman açıktır. Telefon numaralarımız 0212 909 36 28 şeklindedir. İsterseniz cep numaramızı whatsapp seçeneği olarak da kullana bilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...