Tıkla AraWhatsapp

Parseller Halı Yıkama

Parseller Halı Yıkamacı

Avcılar ilçesine bağlı olan büyük bir semt olarak tanımlaya biliriz parselleri. Parseller konum olarak avcılar merkezinden uzak olsada bölgenin ve ilçenin en eski semtlerinden bir tanesidir.  Kale halı yıkama fabrikası olarak bu bölgeye hizmet verme konusunda yoğun bir çalışma gerçekleştirdik ve sonunda servislerimizin hizmet çizelgesine  dahil ettik. Özellikle trafik açısından yoğun olan ilçede hizmet vermek zaman açısından büyük kayıplara neden olmaktaydı. Kale halı yıkama ile sizde halılarınızı güvenle yıkata bilirsiniz. Fabrikamız 2017 teknoloji koşullarına sahiptir.

Parseller  Halı Yıkama talepleriniz için bizleri 0212 909 36 28 nolu telefonumuzdan istediğiniz zaman araya bilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışını sizlerle de paylaşmak isteriz.

Halı yıkama işlemleri sabır gerektiren ve özenli bir çalışma gerektiren sektörlerden bir tanesidir. Her halı için özel çalışmalar yapmaktayız. Öncelikle toz alımı işlemi yapılır daha sonrasında 12 fırçalı makine ile yıkama işlemine geçirilir. Bu işlem sonrası özel sıkma makinası ile %80 kurutulmuş şekli ile sıkma işlemi gerçekleştirilir. Ve kapalı bir ortamda çevrenin pisliğinden uzak şekilde havalandırılarak %100 kuruması sağlanır. Son aşama olarak kalite kontrol ve paketleme işlemleri yapılarak teslimata hazır hale getirilir halılarınız. Bu süreçlerin hepsi için farklı bir personel görevli olup kontrol et ve diğer aşamaya geç mantığı ile hareket edilmektedir.

Parselleri halı yıkama firmaları arasında kaliteyi, özeni ve hijyeni bir arada bulacağınız bir firma arıyorsanız Kale halı yıkama fabrikası sizlere bir telefon kadar yakındır.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...