Tıkla AraWhatsapp

Orhangazi Halı Yıkama

Orhangazi Halı Yıkama Fabrikaları

Pendik ilçesinin merkezi semtleri arasında olan Orhangazi de Kale halı yıkama firması olarak 7/24 faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Orhangazi halı yıkama ile sizin tüm halılarınızı evinizden alıp ilk halini alacak şekilde temizliğini yapıp kurutup en kısa süre içerisinde evinize teslim ediyoruz.

Her  bölge gibi temizliğine dikkat eden bu kalabalık nüfusun da halılarını yıkamaktan büyük zevk duymaktayız. Müşterilerimizin sağlığına büyük oranda önem veren Orhangazi halı yıkama firması olarak bizi tercih eden tüm müşterilerimizin halılarını en iyi şekilde dezenfekte edip, en dibe işleyen toz, kir, pas gibi lekelerin de en iyi şekilde çıkarılması için en iyi ve kaliteli temizlik ürünlerini kullanmaktadır. Firmamızın ilkeleri arasında birinci sırada müşteri memnuniyeti yer almaktadır.

Orhangazi halı yıkama olarak yılların deneyimi sayesinde halılarınızın rengini soldurmadan, değerli halılarınızın dahi en iyi şekilde temizliğine yaparak tarafınıza teslim etmekteyiz. Son sistem teknolojik aletlerin yer aldığı halı firmamızdan sizlerde hizmet alarak sağlığınız konusunda ki hassasiyete katılabilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...