Tıkla AraWhatsapp

Ondokuzmayıs Halı Yıkama

Ondokuzmayıs Halı Yıkama Firması

 Ondokuzmayıs  Kale Halı Yıkama halılarınıza zarar vermeden, titizlikle çalışarak halılarınızı yıkıyor ve kısa sürede sizlere teslim etmeyi amaçlıyor. Kale Halı Yıkama olarak sizlere Ondokuzmayıs’ta güven ve hijyen çerçevesinde hizmet vermek için çalışıyoruz.

Temizliğin ne kadar önemli olduğunu, halılarınızda biriken toz ve kirin sağlığınıza olumsuz reaksiyonlarını biliyoruz. Halılarınızı temizlerken, kullandığımız halı şampuanlarını halılarınıza göre seçiyoruz, en uygun temizlik malzemeleri ile temizliyor sizlerden teslim aldığımızdan daha iyi halde sizlere sunuyoruz.

1991 yılında Kozyatağı’ndan ayrılarak mahalle adını alan Ondokuzmayıs Mahallesi,  32.000 nüfusa sahiptir.

Bilgili personelimiz ve ekibimizle istediğiniz sürede sizlere halınızı teslim etmek için çalışıyoruz. Kadıköy’ün yirmi bir semtinden biri olan Ondokuzmayıs mahallesinde Kale Halı Yıkama olarak sizler için hizmet vermekteyiz.  Ondokuzmayıs halı yıkama firmaları içinde bizlere diğer halı yıkama firmalarından farklılaştıran temizlik zafiyetini anlayabilmeniz için sizleri Kale Halı Yıkamaya bekliyoruz.

Diğer halı yıkama firmaları gibi, halılarınızı yıpratmama garantisi veriyoruz. Bizlerle iletişime geçin, uygun saatinizi adresinizle beraber söyleyin, halınızı istediğiniz saatte sizden teslim alalım. Halınızı istediğiniz saatte de teslim edelim. En uygun fiyatlar ve hizmet garantisi ile çalışan Kale Halı Yıkama, sizleri düşünmektedir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...