Tıkla AraWhatsapp

Mevlana Halı Yıkama

Mevlana semti İstanbul’da yer alır. Gaziosmanpaşa ilçesine bağlıdır. 19,169 bin nüfusa sahiptir. Mevlana Halı Yıkama olarak biz bu semtte hizmet vermekteyiz. Firmamıza gelen halılar öncelikle cinslerine göre gruplarına ayrılır. Tecrübeli ekibi müşterinin ayrılan halısındaki form bilgilerini inceleyerek, herhangi bir notun olup olmadığına bakıp, müşteri isteklerine öncelik tanıyarak gereken işlem öncelikleri belirler. Toz alma makinelerinden geçirilerek halının içindeki tozların temizlenmesi sağlanır.

Mevlana Halı Yıkama Firmasında kullanılan özel makinelerle temizleme işlemi gerçekleştirilir. Temizleme işleminde kullanılan tüm ürünler kaliteli ve halınıza uygundur. Her halının grubuna göre ayrı hassasiyetler firma olarak önceliklerimiz arasındadır. Kurutma işleminin ardından da son kontroller yapılarak dikkat edilmesi gerekli noktalara ayrıca dikkat edilerek paketleme, parfümle işlemine geçilir. İstanbul’un en büyük firmalarıyla yarışmakta olan Mevlana Halı Yıkama Firması olarak biz müşterilerimizin memnuniyetleri doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Verdiğimiz her hizmet sonrası müşterilerimizde oluşan gülen yüzlerin mimarlarıyız. Müşteri potansiyelimizi memnun kalan müşterilerimizin çevrelerine önermeleri ve yaptığımız çalışmaların başarı zaferleri sayesinde gün geçtikçe arttırarak devam etmekteyiz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...