Tıkla AraWhatsapp

Makine ile Halı Yıkama

Halı Yıkama Makineli Sistemler

Makine ile halı yıkama hizmeti şeklinde açıklamalar gördüm bazı halı yıkama sitelerinde ve bu durumu çok garipsedim. Çünkü artık halı yıkama işlemlerini halı makine sistemi dışında eski yöntemlerle yıkayan halı yıkama firmaları var mı diye. Ve yaptığım bir çok araştırma sonrası maalesef eski yöntemlerle çalışan firmalar hala faaliyetlerini sürdürmekteler. Bu konuda sektör adına büyük bir kayıp olarak görmekteyiz.

Halı Yıkama Makinelerimiz Nelerdir?

Halı yıkama hizmetini teknoloji bakımından lider makine firmalarından temin ettiğimiz özel makineler ile yerine getirmekteyiz. Bu makine çeşitleri şu şekildedir.

  1. Toz alma makinesi ; Bu maki sayesinde halılarınız evlerinizden içlerine derinlemesine girmiş olan toz ve parçaların çıkarılmasını sağlamaktadır. Böylece yıkama sırasında bu parçacıklar ve tozlar halılarınızın dip kısımlarına gizlenmemiş olacaktır.
  2. Halı Yıkama Makinesi ; Bu makinemiz 8 fırçalı olup yarı robotik özelliğe sahiptir. Halılarınızı belirli bir düzen içerisinde otomatik olarak yıkama işlemini sağlamaktadır. Özel sekiz fırçası sayesinde halılarınız derinlemesine özel bir yıkamaya tabi tutulmaktadır.
  3. Halı Sıkma Makinesi; Bu makine sayesinde yıkanan halılarınızın üzerinde olan suların büyük bir çoğunluğundan arınmış olacaktır.
  4. Halı Kurutma Sistemi ; Bu sisteme tam olarak makine olarak sistemi olarak nitelendirilmese de halılarınız bu bölüm de özel fan ile rüzgarlı kurutma işlemleri yapılmaktadır.

Halılarınız bu şekilde tamamen makine sistemleri ile yıkanır ve kurutulur. Makine ile halı yıkama işlemlerini gerçekleştirmeyen firmaların genel yaptığı işlemler rot ile yıkama yöntemidir. Bura da tek fırçalı makineler ile hizmet verilmektedir ve sonuç itibari ile de sorunlu bir yıkama olmaktadır.

Kale Halı Yıkama Fabrikamız sizler için her zaman en mükemmelini amaçlamaktadır.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...