Tıkla AraWhatsapp

Levent Halı Yıkama

Levent Halı Yıkama Firması

Ev hanımlarının ve çalışan bayanların yaz aylarının gelmesi ile birlikte en sıkıntı ettikleri işler arasında hiç şüphesiz halı yıkama işi gelir. Gerek halı yıkama alanı olmayışı gerekse de zaman sıkıntısının olması insanları çaresiz yapabiliyor.

Kale Halı Yıkama Bünyesi altında bulunan Levent Halı Yıkama Fabrikamız sizlere en iyi şartlar altında ve en ekonomik koşullarda hizmetler vermektedir. Bizi telefon ile arayıp adres belirtmeniz durumunda adresinizden almış olduğumuz halılarınızı tüm titizlik ve özveri ile son derece modern makinelerimizle yıkayarak tekrar kurutulmuş şekilde adresinize teslim ediyoruz. Yıkama işleminde kullanmış olduğumuz tüm deterjanlar insan sağlığına en uygun olanlarıdır. Bu titizliği de göstermemizin asıl nedeni insanlar çoğu vakitlerini halıları üzerinde geçiriyor olmasıdır.

Levent Halı Yıkama Fabrikası evlerin olmazsa olmazı halılarınızı profesyonel şekilde yıkayıp en iyi koşullarda kurutmasını sağlayacaktır. Çünkü kurutma işleminde eğer düzenli kurutma yapılmazsa bakterilerin yaşayacağı en uygun ortamlar oluşmuş olur. Sizlere beklemiş olduğunuz hizmetin kat ve katını sunan firmamız ayrıca sizlere en uygun fiyatları sunacaktır.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...