Tıkla AraWhatsapp

Küçükçekmece Halı Yıkama

Evimiz; yaşam alanlarımızın en önemli yerlerinden  biridir. Evimizin en önemli parçası ise şüphesiz halılarımızdır. En sık kullanılan ve temas halinde olan halılarımızın temizliği yeme ve içme temizliği kadar önemlidir.

Bir kadının en çok zorlandığı bu temizlikte yardımımıza tabi ki halı yıkama firmaları koşuyor. İster ev hanımı olun ister çalışan biri olun ihtiyaç duyduğumuz telefon numaralarından biri kuşkusuz halı yıkama firmalarıdır. İstanbul gibi kalabalık bir şehirde halı yıkamanın pek mümkün olmadığını biliyoruz. Öyle değil mi? Binalar arasında bulduğumuz kısacık alanlarda, yıkamaya çalıştığımız halılarımız hem hijyen bakımından hem de maliyet yönünden inceleyince; ne denli zarara uğradığımızın farkındayızdır. Bırakalım da bu önemli temizliği işinin ehli olan küçükçekmece halı yıkama firması halletsin.

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama

Düşünsenize halılarınızı yıkamak için harcadığınız onca çaba aslında bir telefon açmak kadar kolay. Siz sadece halılarınızı topluyorsunuz, küçükçekmece halı yıkama elemanları kapınızın önünden özel araçlarla halılarınızı alıyor ve güvenilir bir biçimde firmaya ulaştırıyor. Siz hiç halınızın ne tür halı olduğunu ve nasıl yıkanması gerektiğine özen gösterdiniz mi? İşte emin ellerde olan halınız, hangi özellikte olduğu önemsenerek öyle ilgi görüyor. Hanımlar halı yıkamadan önce süpürüp, belki saatlerce fırçalamakla uğraşıyor. Aslında firmada bunun için üretilen özel makineler de arındırılıyor. Halıları saatlerce fırçalamak gerçekten de çok zordur. Günlerce ağrıyan kollar ve yara olan parmaklar yerine neden teknolojinin sunduğu makinelere bırakmayalım? Kullanılan makineler de halınızın hassasiyetine uygun programlar da mevcut. Halınız özelliğine uygun programlarda ve anti bakteriyel şampuanlarla yıkanıp, fırçalanıyor. Yıkanan halılar yine özelliklerine göre seçilen devirlerde sıkılıp fazla sulardan arındırılıyor. Yani yıkanan halıların suları aksın diye beklemek yok. Kurutmaya hazır olan halılar kendilerine ayrılan kurutma odalarına götürülüyor. Sıcak hava üfleyen ve nem düşmanı olan bu odalarda halılarınız özenle kurutuluyor. Halınız asacak yer bulmak, rüzgar peşinde koşmak, yağan yağmurdan halı kaçırmak gibi sorunlar ortadan kalkıyor.

Halılar yıkanınca her ev hanımının yaptığı gibi yerleştirdikten sonra süpürür, üzerinde kalan kalıntıları temizlemek ile uğraşırsınız. Küçükçekmece halı yıkama bunu da üstleniyor aslında. Bunun için üretilen makinelerden halılar geçiriliyor. İşlerini çok iyi yapan bir ekip ile kalite kontrolden geçiyor. Kontrolü başarıyla yapılan halılar ise özenle poşetleniyor. Kim evde halıları poşetleyip bekletiyor? Bir de o gözle bakmak lazım. Halılar dezenfekte edilmiş halde tekrar adrese teslim ediliyor.

Halıların bu özenle temizlenmesi var iken kendimizi yormaya değmez diye düşünüyorum hem de makul fiyatlara. Ne demişler: “iş bilenin, kılıç kuşananın.”

Müşteri Yorumları

Ayşe
Halı yıkama konusunda bir çok firmada yaşadığım problemleri nedeni ile artık çok daha fazla araştırma konusunda hen fikir oldum ve yaptığım br çok araştırma sonrasında küçükçekmece bölgesinde hizmet veren kala halı yıkama fabrikasının sorunsuz hizmet sunabileceğini kabul ettim ve randevu verdim. Sonuç itibari ile herhangi bir sorun yaşamadan halılarım tam zamanında teslim edildi ve beklediğim gibi kaliteli bir şekilde kullanmıştı.

Sevgican
Küçükçekmece halı yıkama için kale ile çalışıyorum uzun yıllar çalıştım ve hiç bir şekilde halı yıkama firmamı değiştirmeyi düşünmüyorum kesinlikle tavsiye ediyorum. Halılarım yanında yorgan, battaniye ve perde yıkama işlerimi de yaptılar.

Asya
Küçükçekmece halı yıkama fabrikası arayanlara sevgican hanımında tavsiye etiği gibi kale halı yıkamayı tavsiye ediyorum. Özellikle bizlerle olan sıcak ve güler yüzlü hizmeti memnuniyet verici aynı şekilde halıları kendi halıları gibi gördüğünü net olarak anlıya biliyorsunuz. Halıların gerek yıkanması gerek ise yıkanma sonrasına teslimatlarda aşırı titiz bir tutum içindeler.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...