Tıkla AraWhatsapp

Küçükçekmece Halı Yıkama Fabrikası

Halıların hayatımızda büyük bir önem arz ettiği gerçektir. Bu gerçeklik, halıların gündelik yaşantımızda sürekli kullanıldığı göz önüne alınırsa daha açık bir şekilde anlaşılmaktadır. Ancak halılar, kullanım kolaylığının yanı sıra en çok kirlenen eşyalar arasında da yer almaktadır. Bu noktada sürekli temizlenmesi, yıkanması ve hijyen bir şekilde bırakılması gerekmektedir. Küçükçekmece halı yıkama fabrikası nispetinde bizler, halılarınızın en pratik olarak yıkanmasını amaçlamakta ve uygun fiyatlarla halı yıkama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Küçükçekmece Halı Yıkama Fabrikası Hizmeti

Kale Halı Yıkama, Küçükçekmece’de sizlerin taleplerine %100 memnuniyet ve hizmet garantisi ile yanıt verecektir.

Firmamız Küçükçekmece ilçesinin tüm semtlerine hizmet vermektedir. Bu noktada hizmet alabileceğiniz bölgeler şu şekildedir:

 • Cennet Halı Yıkama
 • Halkalı Halı Temizleme
 • Atakent Halı Yıkama Firması
 • Kanarya Halı Temizliği
 • Sefaköy Halı Yıkama Fabrikası
 • Beşyol Halı Yıkama Hizmeti
 • Yeşilova Halı Yıkama Hizmetleri

Küçükçekmece Ucuz Halı Yıkama

Kale Halı Yıkama, Küçükçekmece halı yıkama fabrikası hizmeti dâhilinde her türlü halılarınızı yıkamaktadır.  Yıkama işlemlerini özel olarak gerçekleştirdiğimiz halı çeşitleri;

 1. Shaggy
 2. Makine
 3. El Halısı
 4. Yolluk
 5. Akrilik
 6. Olefin
 7. Polyester
 8. Naylon
 9. Yün Halı

Aynı zamanda firmamız, size en kaliteli halı yıkama işlemlerini en ucuz fiyatlara sunabilmektedir. Küçükçekmece halı yıkama firmaları arasında yer alan Kale Halı Yıkama, size bu anlamda fiyat/performans kalitesi sunmayı amaçlamaktadır. Küçükçekmece halı yıkama fabrikası dâhilinde en son teknolojik ürün ve ekipmanların kullanıldığını da belirtmekten mutluluk duymaktayız.

Yıkaması çok meşakkatli olan Küçükçekmece Shaggy halı yıkama ve Küçükçekmece halıflex yıkama işlerinde de size özel fırsatlarımız bulunmaktadır. Halıflexleriniz için ofisinize ya da iş yerinize gelecek uzman ekibimiz tarafından halı yıkama makinelerimizle temizlik işlemi yapılabilmektedir. Bu işlemle, kolayca kirlenebilen ancak zor temizlenen halıflexleriniz hijyenik koşullara sahip olmaktadır.

Küçükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları arasında müşteri memnuniyeti için ticari karından ödün veren bir firma olmayı hedefledik ve bu konuda doğru yönde ilerliyoruz.

Küçükçekmece Uygun Halı Yıkama

Halınızı evde yıkamak artık İstanbul şartlarında imkânsız hâle gelmiştir. Bundan dolayı firmamız, ücretsiz servis hizmetiyle halılarınızı evden almakta ve halı yıkama fabrikasında özenle yıkamaktadır. İşlemi biten yıkanmış halılar da, kurutulduktan sonra ambalajlı şekilde tarafınıza teslim edilmektedir. Tüm bu hizmetlerimiz, daha kaliteli bir sektörün oluşması adına atılmış adımlardır.

Küçükçekmece halı yıkama firması olarak biz, halı yıkama faaliyetlerinde de en son teknoloji ile üretilmiş halı yıkama makinelerini kullanmaktayız. Makinelerimiz dâhilinde kullanmış olduğumuz yan ekipmanlar ve halı şampuanları ise en kaliteli ürünlerden seçilmektedir. Böylece halılarınıza herhangi bir zarar gelmeden yıkama işlemi yapılabilmektedir.

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece uygun halı yıkama firmalarından olan Kale Halı Yıkama, sizlere sunmuş olduğu tüm hizmetlerde öncelikle kaliteyi esas almaktadır. Bu doğrultuda tüm personelimiz de alanında uzman ve yetişmiş elemanlardan oluşmaktadır.

Kültürümüzde en önemli figürler arasında yer alan halıların, temizlik işlemlerini sık sık yaptırmak gerekiyor. Üzerinde bulunan ancak gözle görülemeyen bakteri ve diğer mikroskobik canlılar, halılarınız yıkanmadığı takdirde sağlığımızı tehdit etmeye devam etmektedirler. Bu yüzden halıların uygun fizikî koşullar ve özel şampuanlar ile yıkanması şarttır. Ancak evlerde yeterince uygun olarak yıkanamayan halılar, Küçükçekmece halı yıkama firması dâhilinde yıkana bilmektedir.

Kale Halı Yıkama ile Küçükçekmece ilçemizden halılarınızı aldırmak için 0212 909 36 28 nolu telefonumuzdan bizleri araya bilirsiniz.

Firmamız hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlandırmalar için günün her saatinde müşteri temsilcilerimizi arayabilir ya da internet sitemizi kontrol edebilirsiniz. Halı yıkama sektöründe geçirmiş olduğu yılların tecrübesi ile hareket eden firmamız, hem en kaliteli malzeme ve ekipmanı kullanmakta hem de en profesyonel personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Evinizden alınan halılar, ücretsiz servisimizle halı yıkama fabrikamıza getirilir ve burada yıkama işlemleri bittikten sonra yine ücretsiz olarak evinize kadar teslim edilmektedir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...