Tıkla AraWhatsapp

Kristal Şehir Halı Yıkama

Kristal Şehir, Büyükçekmece ilçesine yakın bir konumda yapılmış çok büyük bir konut projesidir. Kısaca bilgi vermek gerekirse, 143 bin metre kareye kurulmuş olan kristal şehirde 4655 adet konut, 82 adet iş yeri ve 18 blok bulunmaktadır. Bu kadar devasal boyutlara sahip olan bu projede hizmet sektörü de kendine yer bulmak zorundadır.

Kristal Şehir Halı Yıkama Fotoğrafları

Kristal Şehir Halı Yıkama

Kale halı yıkama olarak kristal şehir halı yıkama taleplerini karşılamak için gerekli olan tüm önlemleri almıştır. Bu sayede gelen talepleri tam zamanında problemsiz olarak karşılamaktadır. Beylikdüzü bölgesinde yer alan fabrikamız sayesinde hızlı bir şekilde ücretsiz olarak servislerimiz kristal şehir bölgesine ulaşmaktadır.

Kale halı yıkama firması olarak kristal şehir ve çevresindeki tüm projeler için özel olarak çözümler sunmaktayız. Bizler için müşteri memnuniyeti ticari kardan çok daha önemlidir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini yüzde yüze ulaştırmak için en iyisin yapıyoruz ve daha da iyisini yapmak için kendimizi geliştirmeye devan ediyoruz.

Kale Halı Yıkama ile sizde sorunsuz hizmet anlayışı ile tanışacaksınız. Bizlere 0212 909 36 28 nolu telefon ulaşa bilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...