Tıkla AraWhatsapp

Kayışdağı Halı Yıkama

Kayışdağı Halı Yıkama Firmaları

Kayışdağı semti Ataşehir ilçesine bağlı ve İstanbul”un Anadolu yakasındadır. Kayışdağı adını 438 metre yüksekliğindeki İstanbul’un üçüncü yüksek noktasındaki Kayış Dağından almaktadır. Semtimiz Dağın eteklerindedir.

Fabrikamız hakkında bilgilerini okumanızı tavsiye etmekteyiz. Bizler hakkında en doğru bilgilere hakkımızda sayfasından ulaşa bilirsiniz.

Biz Kayışdağı Halı Yıkama Firması olarak 33,000 nüfusuna sahip bu bölgeye hizmet vermekteyiz. Hizmetimizin içinde diğer yerler gibi farklı dallarda hizmet vermek yerine, tek odaklı halı yıkama işini benimseyerek bu dalda hizmet sunuyoruz. Biliyoruz ki farklı dalları da benimseyen firmalar başarıyı yakalayamayacak, tüm hizmetlerini genel makinelerden yararlanarak vermeye çalışarak bu sebepten dolayı da başarılı olamayacaklardır.  Çünkü halıların içindeki bakteri mikroplarının giderilebilmesi için ona uygun ısıda ve ortamlarda halıya müdahale edilmesi gerekirken, battaniye yıkamak istediğinizde aynı ortam ve sıcaklığı kullanamaz hatta, aynı deterjanları bile süremezsiniz. Bu yüzden diğer firmalar basit makineler seçerken biz en modern, halılara zarar vermeden yeni teknolojili makinelerin seçimini yapmaktayız.

Kayışdağı Halı Yıkama Firması olarak biz halı yıkamada bir numara olduğumuzu ispatlamaktayız. Müşterilerimize gösterdiğimiz ilgi ve alaka onların özel olduklarını da ispatlamaktadır. İşini bilen bir ekiple sizlerinde ne kadar özel olduğunuzu müşteri Portföyümüze ekleyerek birlikteliğimizi sağlayalım.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...