Tıkla AraWhatsapp

Kavacık Halı Yıkama

Kavacık Halı Yıkama Fabrikaları

İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan Kavacık semti, Anadolu Yakasının en önemli iş ve yaşam alanlarından biridir. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün Anadolu ayağı buradadır ve Beykoz’un en şirin yeridir.  Kavacık ismini; Kavacık mesire alanından almıştır. Kavacıklılar doğa güzelliklerini seven ve koruyan bir toplum olarak, doğaya zarar veren kimyasal ürünleri kullanmayı sevmeyen nezih bir toplumdur.

Bizde Kavacık halkını tanıyan Kavacık Halı Yıkama Firması olarak, onları tanıyor ve bu istekleri doğrultusunda onlara istedikleri hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin halılarını yıkarken antibakteriyal ilaçlarla, el değmeden temizleyerek Hijyen kurallarına uyumu gerçekleştiriyoruz. Halılarımız üzerinde gözle görülemeyecek kadar küçük milyonlarca zararlı bakteriler bulunmaktadır. Bu zararlı bakterilerden kurtulmanın yolu ise profesyonel temizlikten geçer ki işte biz tam bu noktada Kavacık Halı Yıkama Firması olarak yanınızda olmaktan kıvanç duyuyoruz.

İnsan vücudundan dökülen deri tozları ve parçacıklarıyla beslenen Akar ya da mayt keneleri vardır. Bu eklem bacaklı canlılar insan sağlığı için büyük tehlike oluşturmaktadır.  Bu bilinçle biz sizlere en iyi hizmet, en mükemmel sonuçlarla Kavacık Halı Yıkama Firması olarak yanınızdayız. % 100 Hijyen için biz buradayız.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...