Tıkla AraWhatsapp

Kanlıca Halı Yıkama

Kanlıca Halı Yıkama Fabrikası

Kanlıca Beykoz ilçesinin ünlü bir semtidir. Semt adını Kanuni Sultan Süleyman zamanında o bölgeye kağnılarla yerleştirilen Türkmen ve göçebe bazı Türk kabilelerin yerleştirilme şekliyle almıştır. İlk adı kağnıca olan semt zaman içerisinde kanlıca adını almıştır. Temizliğe önem veren bir nüfusa sahiptir ki, İstanbul’un en temiz semt olma özelliğini de kazanmıştır. Bizde bu anlayışla yaklaşık 5000 nüfusa sahip semte Kanlıca Halı Yıkama Firması olarak hizmet vermekteyiz.

Amacımız tam müşteri memnuniyetidir. Halılarınızda biriken alerjik özellikli mikroorganizmaları kökünden temizleyerek hijyeni amaçlayan Kanlıca Halı Yıkama Firması olarak biz, sizlerle olmaktan büyük onur duymaktayız. Müşterilerimizle kurduğumuz diyalog bizlerin sizlerle bir aile oluşturduğumuzun bir kanıtıdır. Sizlerden aldığımız bu güvenle, kalitemizi bizimle irtibata geçen tüm müşterilerimizle paylaşmak istiyoruz.

Biliyoruz ki Kanlıca Halı Yıkama Firması olarak kaliteli, güvenilir, işine saygılı, özverili çalıştıkça biz sizlerle büyüyen bir aile olmaya devam edeceğiz. Ticari kazanç felsefesine sahip olmayan firmamız aldığı görevi en temiz, en güvenli, en kısa sürede sizlerin eline ulaştırmayı görev edinmiştir.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...