Tıkla AraWhatsapp

Kamiloba Halı Yıkama

Kamiloba Halı Yıkama olarak yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olan halılarınıza en az sizin kadar değer verip tertemiz yapıyoruz. Kamiloba Halı Yıkama olarak profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.Çünkü uzman personel ve tecrübe olmadan gerçekleştirilen işlemlerin yeterli ve sağlıklı sonuçlar vermediğinin bilincindeyiz.

Kamiloba Halı Yıkama Alanının en sağlıklı ve en gelişmiş temizlik malzemeleriyle araçlarını kullanarak sizin ve sevdiklerinizin sağlığını düşünüyor. Çünkü halıda oluşan ve çoğu zaman gözle farkedilmeyen ve derinlere gizlenmiş olan küfler,kirler zamanla bakteri ve mantar oluşumuna sebep oluyor. Bu da bu halıyı kullanan sizin ve sevdiklerinizin astım,nefes darlığı gibi hastalıklarla ne yazık ki tanışmanıza sebebiyet veriyor..Özellikle bebekli ailelerin halı temizliğinde işte bu sebeplerle profesyonel bir ekiple ve periyodik bir şekilde iş birliğinde olması gerekmektedir.

Kamiloba Halı Yıkama Fotoğrafları

Kamiloba Halı Yıkama

Kamiloba Halı Yıkama Halınızın firmamıza girişinden sonraki her aşamasında dikkatli ve özenlidir. Halınızın araçlarımızla evinizden alınmasından sonra şirketimize getirilen halınız şu aşamalardan geçer :

  1. Halınız doğanın ve sağlığınızın dostu bitkisel halı şampuanlarıyla köpüklenerek yıkanır. Bu işlem halının ihtiyacına göre tekrarlanabilir.
  2. Halınız bol su ile uzman ekipçe durulanır. Bu işlem hiç bir köpük kalıntısı kalmayana kadar devam eder. Burada dikkat edilmesi gereken bir husus da kullanılan su kuyu suyu değil içme suyudur. Böylece çeşitli bakterileri içinde barındıran kuyu suyu kullanılmayarak tam bir temizlik sağlanır.
  3. Durulanan halılarınız açık havada, toz içinde asılarak değil kapalı ve klimalı ortamda kupkuru oluncaya kadar kurutulma işlemi yapılır.Böylece dört mevsimde de bize güvenebilirsiniz.
  4. Tamamen kuruyan halılar son bir kontrolden sonra halı parfümüyle mis gibi yapıldıktan sonra özenle paketlenir.
  5. Paketlenen halılar siz değerli müşterilerimizin evine kadar götürülerek teslim edilir.

Kamiloba Halı Yıkama olarak cami,iş yerleri,kamu binaları gibi alanlardaki halılarla taşınamayacak halıların yıkanması için de yerinde yıkama hizmeti vermektedir. Yerinde halı yıkama işlemimiz 3 farklı kategoriye ayrılır:

1.Şampuanla Yerinde Yıkama: Şirketimiz tarafından verilen bu hizmet kapsamında uzman ekibimiz istenilen yere gelerek halı makineyle halı şampuanı uygulanarak yapılır. Sonraki aşamada ise halı şampuanı vakumla halıdan çekilir. Parlatıcı ve parfüm kokulu halı şampuanı sayesinde halılarınız hem güzel kokar hem de hoş görünür.

2.Köpükle Yerinde Yıkama : Çok az su kullanılarak yapılan bu işlemde kullanılan köpük kire yapışır ve yüzeye çıkar.Sonrasında yüzeye çıkan bu köpükler vakum makinesiyle çekilir. Bu yöntemin şampuanlama ile kuru temizleme arası bir aşama içerdiğini söylememiz mümkündür.

3.Kuru Halı Temizleme : Bu yöntem halının kuruma aşamasını bekleme gereksinimi duyulmayan etkili ve hızlı bir yöntemdir. Bunun nedeni özel bir toz temizlik maddesidir. Bu tozla kaplanan halıdaki kirler bu toza yapışır. ardından vakum makinesiyle tozların alınmasıyla halının temizlik işlemi tamamlanmış olur.

Kamiloba Halı Yıkama ekibi olarak halınıza gereken özeni gösteriyor ve siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve temiz halılar vaat diyoruz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...