Tıkla AraWhatsapp

İstinye Halı Yıkama

İstinye Halı Yıkama Firmaları

Hizmetlerinde sınır tanımadan sürekli daha nasıl iyisini yaparım sorusu ile kendini geliştiren Kale Halı yıkama fabrikası kurumsallığı içerisinde yer alan İstinye Halı Yıkama Fabrikamız profesyonel ekip arkadaşları ile sizlere hizmet vermektedir.

Halı yıkama işleminin ne denli, zor olduğunu bildiğimiz için bu konuda sizlere profesyonel desteği sunuyoruz. Evinizden teslim almış olduğumuz halılarınızı en iyi şartlar altında yıkayarak sizlerin adreslerinize teslim ediyoruz. Firmamızın halılarda kullanmış olduğu tüm deterjanlar doğa dostudur bu yüzden halılarınızı en iyi koşullarda yıkayıp teslimat sağlıyoruz. Doğa dostu deterjanlar sizin alerjik tepkime göstermenizi engeller bizlerde müşterilerimizin sağlığını en üst şekilde düşündüğümüz için bu şekilde hizmet sunuyoruz. Sizlerin değer vererek almış olduğunuz halılarınızı, bütçenize uygun şekilde olan fiyatlarımız ile yıkıyoruz.

İstinye Halı Yıkama Fabrikası, İstinye ve çevresinde en ekonomik koşullar ile bunu sağlamaktadır. Almış olduğumuz işlerin büyük veya küçük diye nitelendirmeden en iyisini yapıyoruz. Gün geçtikçe artan müşteri taleplerimizi kalite çıtamızı bir üst seviyeye çıkararak sağlıyoruz. İstinye çevresinin ihtiyaç duyduğu halı yıkama konusundaki tüm hizmetleri bizimle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...