Tıkla AraWhatsapp

İnnovia halı yıkama

Teknoloji her geçen gün hızla gelişen bir yapı içerisindedir. Her alanda gelişen teknoloji temizlik sektörüne de damgasını vurmaya devam etmektedir. Basit temizlikler veya evimizin ihtiyacı olan temizliği kendimiz yapabiliyoruz fakat en büyük sorun olan ve yıkanması zor olan halılarımızı evimizde yıkamamız neredeyse imkansızdır.  Halılar genel olarak büyük ebatlara sahip oldukları için evlerimizde yıkamaya elverişli değildir. Bunun için özel oluşturulmuş yıkama firmaları bulunmaktadır.İnnovia halı yıkama 01

İnnovia halı yıkama Fabrikası olarak İnnovia 1, İnnovia 2, İnnovia 3, İnnovia 4‘ün yani kısacası tüm innovia sakinlerine son teknolojiye sahip fabrikamız ile hizmet sunmaktayız.

İnnovia halı yıkama firmaları bu sektörün başını çeken öncü firmalarından bir tanesiyiz. Halılarınızı kapınızdan alırız ve de size verdiğimiz tarihte hijyen bir şekilde iade ederiz. Firmalarımız sizlere hizmet verirken müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarlar. Halılarınız metre kare hesabı ile fiyatlandırılır ve toplu yıkamalarda indirimler de uygulanır.  İnnovia halı yıkama firmalarım uyguladıkları sağlıklı temizlik vizyonu ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Sizlerin sağlıklı ortamlarda hayatınızı devam ettirebilmeniz için, sizlerin zamanlarınızın değerli olduğunu bildiği için kapılarınıza kadar gelip halılarınızı almakta ve sizlere zamandan tasarruf imkanı sağlamaktadır.

İnnovia Halı Yıkamada Bizi Tercih Etmenizin Avantajları

  • İnnovia çok yakın bir konumda yer almaktadır fabrikamız.
  • Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinde yer  alan en eski halı yıkama fabrikalarından bir tanesiyiz.
  • Teknoloji alt yapı olarak yeterli kapasiteye sahibiz.
  • Fiyat politikası olarak piyasa fiyatlarını yansıtmaktayız.
  • Halı Yıkama Fabrikamızı gelip bizleri denetleye bilirsiniz.

İnnovia halı yıkama Fabrikası 01

Bu fırsatları siz değerli müşterilerimizin olumlu yaşam standartlarına ulaşması için sunan firmamız bu gayretli çalışmaları ile gereken ilgiyi görmüş ve de İnnovia yada  ön plana çıkmayı başarmıştır.  İnnovia Halı Tıkama Fabrikası olarak sizlerin taleplerini de beklemekteyiz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...