Tıkla AraWhatsapp

İhlas Marmara Halı Yıkama

Beylikdüzüne bağlı büyük bir konut projesi olarak ortaya çıkan ihlas Marmara evleri bir çok kısma ayrılmıştır. Bu kısımlar, İhlas 1, İhlas 2, İhlas 3, İhlas 4 şeklindedir. Bu denli büyük bir bölgede yer alan ihlas Marmara evlerine halı yıkama hizmetini sunmak içinde özel olarak bir çalışma yapmak gerekmektedir. İhlas Marmara evleri halı yıkama şeklinde bizleri ulaşmak isteyen müşterilerimiz için bizler haftanın her günü ücretsiz olarak halı alma ve halı dağıtım servislerimiz bölgede hizmet vermektedir.

İhlas Marmara Halı Yıkama Fotoğrafları

İhlas Marmara Halı Yıkama

İhlas Marmara Evleri halı yıkama fabrikamız en uygun fiyatlara kusursuz diyebileceğimiz kalitede halılarınızı özel teknolojiye sahip 8 fırçalı makinemiz ile yıkamaktadır. Halı yıkamanın sadece makine ile halılarınızın yıkanması şeklinde algılamamak gerekmektedir. Çünkü bir çok halı çeşidi mevcuttur. Ve bu halı çeşitlerine gör özel yıkama yöntemleri vardır. Yani bir makine halısı ile, makine yün halısı veya el örme halısı aynı yöntemlerle yıkanmamalıdır. Eğer her halı aynı şekilde yıkanırsa ortaya bir çok problem çıkacaktır.

Kale halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize problemsiz hizmet sunuyoruz. İhlas Marmara evleri halı yıkama taleplerinin karşılanmasında da sorunsuz olarak siz değerli müşterilerimizin halılarını en kaliteli şekilde yıkayarak teslim edeceğiz.

Bizlere her zaman istediğiniz zaman aralığında 0212 909 36 28 nolu telefonumuzdan ulaşa bilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...