Tıkla AraWhatsapp

İdealtepe Halı Yıkama

İdealtepe Halı Yıkama Firması

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Maltepe ilçesine bağlı olan İdealtepe, Marmara Denizi’ne kıyısı uzanmaktadır. Yerleşkenin içerisinde bulunan kalabalık nüfusun temizlik ihtiyaçlarını en önemlisi de halı yıkama temizliğini Kale halı yıkama firması olarak biz üstlenmekteyiz. Elimizde ki son sistem makineler ile İstanbul’un her ilçesine hizmet verdiğimiz gibi İdealtepe halı yıkama da hizmet bölgemiz içerisinde yer almaktadır.

Hizmetlerimiz nelerdir? Firma olarak halı yıkama konusunda müşterilerimize çok sayıda hizmetler sunmaktayız. Bunları genel olarak sıralayacak olursak;

  • Müşterilerimiz halılarını yıkama ihtiyacı duyduklarında İdealtepe halı yıkama firmasını aradıkları takdirde en kısa sürede bölgeye hizmet veren servislerimiz ile belirtilen adrese gidilerek halılar evden teslim alınmaktadır.
  • Halılar teslim alındıktan sonra fabrikamıza getirilerek öncelikle ön temizliği yaptırılarak tüm kir, toz gibi pisliklerden arındırılmaktadır.
  • Bu işlem sonrasında halı yıkama şampuanı ile güzel bir şekilde makineler ile fırçalanıp en dip bölgelere dahi ulaşılarak en iyi temizlik sonucuna ulaşılmaya çalışılmaktadır.
  • Temizleme işlemi bittikten sonra hiçbir köpük kalmayacak şekilde halıların durulaması yapılarak özel kurutma odalarına götürülmektedir.
  • Kurutma odalarında kurutma işlemi yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde eve geri teslimi gerçekleştirilmektedir.

Siz de İdealtepe halı yıkama firmasını tercih ettiğiniz taktir de en uygun ve en kaliteli hizmeti alabileceğinize emin olabilirsiniz. Kale halı yıkama olarak firmamız hakkında bölümünden bizlerle ilgili detaylı bilgilere ulaşa bilirsiniz.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...