Tıkla AraWhatsapp

Hoşdere Halı Yıkama

Hoşdere Halı Yıkama Fotoğrafları Hoşdere Halı Yıkama

Kale halı yıkama fabrikası olarak hoşdere bölgesinde de hizmet sunmaktayız. Hoşdere Halı Yıkama  şeklinde gelen taleplere duyarsız kalmayarak bu bölgeye özel hizmet sunmaya karar verdik. Sunduğumuz hizmetimiz öncelikle ücretsiz servis hizmetini kapsamaktadır. Bu hizmet anlayışı ile haftanın 7 günü sabah 9:00 ile gece 22.00 arasında ücretsiz servisimiz hem halılarınızı sizden alırken aynı zamanda temizlenmiş halılarınızı teslim etmektedir.

Kale Halı Yıkama Fabrikamız kuruluşundan bu zamana kadar müşteri memnuniyetini merkezine almış bir firmadır. Bu sayede en çok tercih edilen halı yıkama fabrikaları arasında başı çekmektedir.  Halı yıkama fabrikamızda teknolojiyi takip sürekli yapılmaktadır. Makinelerimizin yeni modelleri çıktıkça bizde makinelerimiz belirli bir zaman periyodunda değiştirmekteyiz. Çünkü müşteri memnuniyetini artıracak her teknoloji bizim fabrikamızda bulunmalıdır. İstanbul halı yıkama fabrikaları ile sürekli iletişim içindeyiz bunun en büyük nedeni daha önce karşılaşmadığımız bir problem olduğunda bu firmalar ile tecrübe paylaşımında bulunmaktır.

Kale halı yıkama ile sizde sorunsuz ve kaliteli sonuçları elde edebilirsiniz. Hoşdere halı yıkama taleplerini karşılamaktayız. Bizlerle iletişime geçerek halılarınızı almamızı isteye bilirsiniz. 7/24 istediğiniz saat aralıklarında 0212 909 36 28 nolu telefonlarımızdan ulaşa bilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...