Tıkla AraWhatsapp

Hizmet Bölgelerimiz

Kale Halı Yıkama Firması Hizmet Bölgeleri

Kale halı yıkama fabrikası olarak hizmet verdiğimiz bölgelerimiz çok sınırlıdır. Çünkü bizler müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi ticari kardan çok daha önemsemekteyiz. Buna bağlı olarak müşteri memnuniyetini zora sokacak geniş alan çalışması yönünde bir tutum içinde olmadık.

Kale Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz beylikdüzü, büyükçekmece, avcılar, esenyurt, küçükçekmece, bahçeşehir, florya, beykent, yavaklı, yakuplu ve bu ilçelerin semtlerinden oluşmaktadır. Hizmet bölgemizde bilinen bir marka olmak ve en iyi hizmeti sunmak kale halı yıkama için önemli bir hedeftir. Bu hedefe bizleri seçen binlerce müşterimiz ile büyük bir orana ulaştığımızı düşünüyoruz ama ginede her zaman daha iyisi olmak için çalışmanın, yenilikçi olmanın gerekliliğinin bilincindeyiz.

Kale Halı Yıkamayı Neden Seçmelisiniz?

Bu konuda siz değerli dostlarımıza çok açık olmak istiyoruz. Çünkü gerçeklerden uzak olmak siz değerli dostlarımız ile olan samimiyeti kaybetmemize neden olmaktadır.

  1. Halı yıkama ücretleri konusun da gerçekçi fiyatlar ile hizmet vermek istiyoruz. Piyasada makine halıları için 2,5 – 3 – 3,5 tl gibi rakamlar yer almaktadır. Kale halı yıkama fabrikası olarak bizlerin fiyatı 4 tl’dir ve bizler inanıyoruz ki gerçek anlamda bir fabrika ile çalışıyorsanız ve kaliteli hizmet alıyorsanız doğru rakam kesinlikle en az 4 tl olmalıdır.
  2.  Halı yıkama makine sistemleri, Evet olması gereken yeni çağa uygun özel otomasyon makinelerdir. Eskide kalmış rotlar ile yıkama. Kale halı yıkama olarak yıkama, sıkma ve kurutma işlemlerini makine sistemleri ile sorunsuz ve en kaliteli yöntem olduğunu düşündüğümüz sistemler ile yıkamaktayız.
  3. Kullanmış olduğumuz şampuanlarda çok önemlidir. Çünkü yanlış ve ucuz şampuan kullanımı halılarınız için büyük sorun teşkil edebilmektedir. Bu nedenle bir çok halı yıkama firması tarafından denenmiş ve önerilen ayrıca sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış Era 111 Halı yıkama şampuanını kullanmaktayız.
  4. Müşteri garantisi, Bu konu gerçekten bizler için önemlidir. Müşterilerimizin memnuniyeti için, talep edilen saatlerde servis, tekrar yıkama, geç saatlerde teslimat gibi bir çok yeniliğimiz mevcuttur. Gelen taleplere göre farklı çözümlerde sunmaktayız.

Bu nedenleri çok daha artırmak mümkündür ama gerçek anlamda en önemli konularımız bunlardan oluştuğunu düşünmekteyiz.

Halı yıkamada doğru adresin hizmet bölgelerimiz arasında kale halı yıkama olduğunu bizlerle çalıştığınızda farkına varacaksınız. Ayrıca komşularınıza da sora bilirsiniz.

Kale halı yıkama fabrikası olarak başta Beylikdüzü Halı Yıkama olmak üzere tüm çalıştığımız ilçelerimizde tanınan, tavsiye edilen bir halı yıkama firmasıyız ve daha çok müşteri memnuniyeti için yenilikçi çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...