Tıkla AraWhatsapp

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama Fabrikası Halkalı Halı Yıkama

Evlerin olmazsa olmaz, en önemli unsurlarından biri olan halılarınızın tüm temizliğini sizlere layık bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Halkalı Halı Yıkama olarak, halılarınızın temizliğini siz değerli müşterilerimize, son teknolojiye uygun materyallerimiz, konusunda uzman ve tecrübeli ekibimizin emekleriyle en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Halılarınızı evinizden teslim alarak, yıkama şirketimize getiriyoruz. Burada uygulanan vakumlu kir sökücü yıkama ve temizleme işlemlerinden sonra halınızı tüm kirlerinden arındırmak için anti bakteriyel malzemeler yardımıyla, mikroplardan arındırarak, vakumlu kurutucularımızla en kısa sürede kurutarak halının öz yapısının korunmasını sağlıyor ve halıların ilk gün ki gibi temiz olarak sizlere teslim ediyoruz. Uyguladığımız bu temizleme yöntemleri ile hem sizin hem de sürekli halıların üstünde olan küçük çocuklarınızın sağlığının korunmasına yardımcı oluyoruz. Halkalı Halı Yıkama olarak sizler için verdiğimiz bu yoğun hizmeti sunarken, şirket politikamızı da yaptığımız bu işe daha uygun sağlık kriterlerini oluşturmak ve korumak adına şekillendiriyoruz.

Şirketimizin hizmet kriterleri birkaç başlık altında şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Temizleme sırasında kullanılacak tüm materyal korunaklı bir şekilde muhafaza edilmelidir.
  • Uygulama sırasında kullanılacak olan tüm temizleme malzemeleri ve anti bakteriyel malzemeler insan sağlığına zarar vermeyecek tarzda ve miktarda kullanılmaktadır.
  • Halılarınız en ince ayrıntısına kadar temizlenerek, oluşan veya oluşabilecek olan tüm mikrobik yapılar ortadan kaldırılarak dezenfekte edilir.
  • Uygulama sırasında halılarınızın renk, şekil ve yapısında herhangi bir değişiklik veya dezenformasyon oluşmaması için gerekli koruyucular kullanılmaktadır.
  • Halıların kurutulma işlemi mutlaka halının tüm gözeneklerine kadar yapılmaktadır. Bu sayede daha sonra oluşabilecek küf yapısına engel olunmaktadır.

Halkalı Halı Yıkama, izlediği bu hizmet politikalarıyla sektöründe bir çığır açarak, siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı ve iyi bir sunum gerçekleştirmektedir.  Firmamız bu sayede; her geçen gün daha da büyümekte ve ayrıca bu konuda hizmet veren diğer tüm kuruluşlara da örnek olmaktadır. Evleriniz ve içindeki tüm eşyalarınızın temizliği sizlerin ve çocuklarınızın sağlığında en önemli rolü oynamaktadır. Bu yüzden temizliğe büyük önem verilmelidir. Bu konuda evinizin emektarı halılarınızın temizliğini biz üstleniyoruz. Halılarınızın temiz ve mikropsuz olması için bize ulaşın.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...