Tıkla AraWhatsapp

Halı Yıkama Web Sitesi Tasarımı

Kale halı yıkama fabrikası olarak siz değerli meslek taşlarımıza web sitesi kurulumu konusunda bilgiler sunmayı amaçlamaktayız. Ayrıca halı yıkama web sitesi kurulumu konusunda sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetlerde vermekteyiz. Halı yıkama sektörüne girmeden önce halı yıkama fabrikası açmak konulu yazımıza göz gezdirmenizi tavsiye ediyorum. Bu konuda sizlere yol göstermeyi amaçladık. Eğer ki yazımızı okuduktan sonra bu işi yapacağınıza kesin karar vermiş iseniz artık sizlere bir web sitesi açmanın zamanı gelmiştir.

Halı Yıkama İnternet Web Sitesi Kurulumu

Halı yıkama sitesi yaptırmak istiyorsanız bunu iki şekilde hayata geçire bilirsiniz. Bunun için eğer ki biraz bilgisayar bilginiz varsa ücretsiz yazılımlar ve ücretsiz kurulum hizmeti veren web sitelerini kullana bilirsiniz.  Google My Business sitesi bunlar arasında en favori olandır. Tabi bu tür ücretsiz sistemleri kullanmanız sizler için bir çok kısıtlamayı da beraberinde getirecektir.

Aynı zamanda bizimde hizmet olarak verdiğimiz halı yıkama sitesi açma çalışmasını da tercih edebilirsiniz. Sıfırdan kendinize ait olan bir site sahibi olmanız sizler açısından ilk başta bir ücret gerektirse de sonrasında sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Bu avantajları saymak gerekir ise kendi adınıza ait web adresi, tüm bölümlerinde istediğiniz kadar değişiklik hakkına sahip olmak, güncelleme yapmak gibi seçenekleri çoğalta biliriz.

Kale halı yıkama olarak sıfırdan sizler için bir web sitesi yaptığımızda ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri tam olarak yerine getiriyoruz.

Halı Yıkama Sitesi Fiyatları

Halı yıkama sitesini eğer ki bizlere yaptırmak isterseniz fiyatımız 1,000 TL’dir. Bu fiyatın içerisinde tasarım, domain, hosting, içerik, sosyal medya hesaplarının açılımı dahil olacak şekilde anahtar teslim yapılmaktadır. Aynı zamanda yazılımsal ve içerik olarak arama motoru optimizasyonu ( seo ) konusunda gerekli olan her şey yapılacaktır.

Kale halı yıkama olarak Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Florya ilçe ve semtlerinde hizmet verecek firmaların web site kurulumlarını yapmamaktayız. Çünkü bu bölgelerde aynı zamanda firmamızda hizmet vermektedir. Etik olmayacağı düşüncesi ile bu kararı almış bulunuyoruz.

Halı Yıkama Teması

Halı yıkama temasının nasıl olması gerektiği konusunda yıllardır bu işi aktif olarak yapan bir firma olduğumuz için yeterli tecrübeye sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Tasarım çalışmalarında sade ve basit bir yapı kullanılması gerekmektedir. Özellikle video, müşteri yorumları, hizmet bölgeleri, soru cevap, iletişim ve hizmetlerimiz bölümleri çok dikkatli şekilde hazırlanmalıdır.

Halı Yıkama Sitesi Kurulum Referanslarımızdan Örnekler

Yukarıda ki fotoğrafta bir kaç referansımızı göre bilirsiniz.

Hazır Halı Yıkama Sitesi

Hazır halı yıkama sitesi kurulumu için firmamızı aramaktan çekinmeyiniz. Sektörün içinden birisi olarak kurulum ve müşteri memnuniyeti için nasıl bir site dizaynı olması gerektiğini büyük oranda bilmekteyiz.

Web Sitenizi kurmak ile kalmayıp 5 yıllık tecrübemizi sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Amacımız sizlere sektör hakkında en doğru bilgiyi ulaştırmaktır. Bizlere ulaşmak için 0212 909 36 28 veya 0545 718 15 25 nolu telefon numaralarımızdan araya bilirsiniz.

Halı Yıkama Web Sitesi Kurulumu Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

  1. Web Sitesi Ücreti Nedir ? ( Cevap : Halı yıkama web sitenizi anahtar teslim olarak 1.000 TL ye kurmaktayız. )
  2. Kaç günde kurulum yapılmaktadır? ( Cevap : Ortalama 10 gün içerisinde web sitenizi yayına çıkartıyoruz. )
  3. Yıllık ödemesi var mıdır ? ( Cevap : Domain ve hosting için ödeme talep edilecektir. Bu tutar ortalama 100 ile 150 tl arasında değişiklik göstermektedir. Ancak isterseniz bu ödemeleri sizler kendinizde yapa bilirsiniz. )

Kale Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak siz değerli meslek taşlarımızı bilgilendirmeyi amaçladık. Talepleriniz doğrultusunda yeniliklerimiz devam edecektir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...