Tıkla AraWhatsapp

Halı Yıkama Kampanyaları

Halı Yıkama Kampanyalar

Yaz ayının başlaması ile Halı yıkama sektörünü açmak üzereyiz bu konuda siz değerli müşterilerimize bir kaç konuda bilgilendirmede bulunmak istiyoruz. Halı yıkama sezonu ile birlikte fırsatçı girişimciler olarak nitelendirdiğimiz halı yıkama firmaları kampanya fiyatları adı altında metre kare halı yıkama fiyatlarını düşürerek sanki ticari kardan vaz geçtikleri izlenimi ile kalitesiz hizmet suna bilmektedirler. Bu konuda siz değerli müşterilerimize bilgi vermek bizler için bir görevdir.

Kale halı yıkama fabrikası olarak bizim gibi dört mevsim çalışan halı yıkama fabrikalarının sayısı oldukça azdır ama gerçek anlamda kaliteli ve garantili halı yıkama hizmetini de ancak bizim gibi bu işi gerçekten sahiplenmiş markalaşma hedefi içerisinde olan firmalar yerine getirmektedir. Bizlerin fiyat politikaları genelde olması gereken rakamlardır. Bunun dışında agresif halı yıkama fiyatları veren ve bunu kampanya fiyatları adı ile kaliteden değil kardan ödün verdiğini öne sürerek kamufle eden firmaların fiyatları piyasa fiyatlarına göre çok uygun olmaktadır. Ancak kalite adına çok büyük sorunlar ortaya çıkmaktadır. Ve bu sorunların çözümü konusunda bu tür firmalar çoğu zaman hiç bir şey yapmamaktadırlar. Çünkü her sene farklı bir isim ile yeniden kampanya fiyat politikası ile sezonluk markalaşma hedefi olmadan ortaya çıkmaktadırlar.

Kale Halı Yıkama Fabrikası olarak  yeni sezon için  tüm meslek taşlarımıza bol kazançlar diliyoruz. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimiz içinde baharın gelişinin hayırlı olmasını dileriz.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...